Specjalista ds. BHP i ppoż

2 tygodni temu

Wróblów lubuskie, PL Praca.pl Sp. z o.o. Pełny etat
Obowiązki:

Nadzór i kontrola nad przestrzeganiem przepisów i procedur BHP i ppoż w firmie
Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji z zakresu ppoż i BHP
Opracowywanie procedur i instrukcji wewnętrznych
Przeprowadzanie kontroli BHP i ppoż
Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych dla pracowników
Przeprowadzanie audytów i oceny ryzyka zawodowego
Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w dziedzinie BHP i ppoż
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Mile widziane uprawnienia w zakresie specjalisty ds. BHP oraz inspektora ochrony ppoż
Znajomość aktualnych przepisów i norm BHP
Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji
Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, premie okolicznościowe, darmowe śniadania, owoce, świadczenia socjalne)
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Trzemeszno Lubuskie, Polska Agrolok Sp. z o.o. Pełny etat

    Specjalista ds. sprzedaży (nawozy, środki ochrony roślin, nasiona) Miejsce pracy: Sulęcin Twój zakres obowiązków nawiązywanie nowych relacji handlowych i podtrzymywanie ich ze stałymi klientami badanie potrzeb i rekomendowanie produktów dopasowanych do profilu gospodarstw dbanie o pozytywny wizerunek firmy Nasze wymagania minimum rok...

  • Specjalista ds. IT

    3 tygodni temu

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska Silcare Sp. z o.o. Sp. k Pełny etat

    OPISSilcare sp. z o.o. sp. k. to polska firma specjalizująca się w produktach światłoutwardzalnych oraz kosmetykach. Działamy na światowym rynku kosmetycznym od 2004 roku. Nasze produkty sprzedajemy w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji. Wszystkie produkty - od pomysłu aż po efekt końcowy - powstają w siedzibie firmy, w Gorzowie...