Junior Marketing Specialist

Znalezione w: Adzuna PL C2 - 1 tydzień temu

Marki, mazowieckie, Polska 4Life Direct Pełny etat

Twój zakres obowiązków:

  • Współtworzenie strategii marketingowej
  • Współpraca z grafikami, analitykami, domami mediowymi oraz dostawcami leadów
  • Tworzenie harmonogramów kampanii marketingowych oraz ich koordynacja
  • Koordynacja integracji systemowych niezbędnych do przeprowadzania kampanii
  • Kompleksowe zarządzanie i raportowanie z kampanii emailingowych
  • Analiza, optymalizacja i raportowanie prowadzonych działań
  • Opieka nad fakturami od kontrahentów
  • Aktywny udział w działaniach marketingowych wewnątrz firmy
  • Monitoring mediów/śledzenie trendów rynkowych

Nasze wymagania:

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znasz angielski na poziomie min. B2 – na co dzień komunikujemy się w języku polskim, natomiast jesteśmy międzynarodową firmą co oznacza, że współpracujemy z oddziałami zagranicznymi, dlatego znajomość języka angielskiego jest dla nas niezbędna
  • Doświadczenie w pracy opartej na wskaźnikach KPI oraz systemach CMS lub CRM
  • Ogólna wiedza z zakresu marketingu
  • Umiejętność pisania tz. Lekkie pióro
  • Doświadczenie w pracy w zakresie marketing automation
  • Lubimy testować nowe rozwiązania i jesteśmy otwarci na innowacyjne pomysły – ale wszystkie działania skrupulatnie mierzymy, analizujemy. Chcemy, aby nasza praca była skuteczna dlatego zależy nam, żebyś działał w ten sam sposób

Mile widziane:

  • Znajomość programu FreshMail lub innych dedykowanych do kampanii mailingowych

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Liczne konkursy z nagrodami finansowymi i rzeczowymi
  • Nowoczesne biuro w samym centrum Warszawy
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport, lekcje j. angielskiego
  • Ubezpieczenie grupowe

  • Marki, Polska ENERGYNAT sp. z o.o. Pełny etat

    Junior product manager ds. SolarEdge Miejsce pracy: Marki Twój zakres obowiązków Sprzedaż rozwiązań producenta SolarEdge - falowników, magazynów energii, ładowarek EV Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych i raportowanie Nawiązywanie kontaktów z instalatorami, dystrybutorami i inwestorami, Doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań...