Aktualne oferty pracy związane z Referent ds. Usług Dystrybucyjnych - Tomaszów Lubelski lubelskie, lubelskie - PGE Dystrybucja S.A.

  • Lublin, lubelskie, lubelskie, Polska Alior Leasing Pełny etat

    Menedżer ds. Rozwoju Współpracy z Dostawcami (rynek CARS)Miejsce pracy: LublinTwój zakres obowiązkówTa praca jest dla Ciebie jeśli:potrafisz pozyskiwać i rozwijać współpracę z dostawcami samochodów do 3,5tznasz branżę leasingową również pod kątem produktów i zasad finansowania segmentu CARSlubisz negocjacje, wyzwania biznesowe i swobodnie...

  • Lider ds. Lean

    2 tygodni temu

    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, łódzkie, Polska Trenkwalder Pełny etat

    Lider ds. Lean (m/k)Miejsce pracy: Tomaszów MazowieckiRekrutujemy dlaAktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Lider ds. Lean (m/k)Twój zakres obowiązkówkoordynowanie projektów mających na celu optymalizację i poprawę efektywności procesów podejmowanych w MIT,wdrażanie narzędzi Lean/MPS we wszystkich obszarach MIT,realizacja...

Referent ds. Usług Dystrybucyjnych

4 miesięcy temu

Tomaszów Lubelski lubelskie, lubelskie, Polska PGE Dystrybucja S.A. Pełny etat
Twój zakres obowiązków:

Obsługa procesu lokalnego odczytu liczników, w tym: zaplanowanie, przygotowanie, wydawanie, przyjmowanie, weryfikacja i obróbka danych pomiarowych z odczytu lokalnego.
Obsługa procesu wstrzymywania i wznawiania dostaw energii elektrycznej.
Zapewnienie wprowadzenia danych do systemu bilingowego i innych systemów wsparcia.
Odpisywanie zleceń OT.
Rozliczanie pracy związanej z odczytem liczników.
Naliczanie kar z tytułu NPEE.
Obsługa zleceń/umów i rozliczeń dot. czynności zlecanych na podstawie Cennika Usług Dodatkowych.
Nasze wymagania:

Wykształcenie co najmniej średnie o specjalności elektroenergetyka lub pokrewne.
Znajomość Pakietu MS Office w stopniu średnio zaawansowanym.
Umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu.
Prawo jazdy kat. B.
Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy.
Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją i sprawowaniem dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych.
Mile widziana znajomość programów: Handel Max, SAP.
To oferujemy:

Stabilne zatrudnienie.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Przyjazną atmosferę pracy.
Pakiet benefitów pozapłacowych.