Aktualne oferty pracy związane z Magazynier / Koordynator Oddziału - Toruń kujawskopomorskie, kujawsko-pomorskie - Zing S. A.

  • Magazynier z UDT

    3 tygodni temu

    Toruń, Polska ManpowerGroup Sp. z o.o. Pełny etat

    Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i...

  • Toruń, Polska InterKadra Sp. z o.o. Pełny etat

    InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. ...

Magazynier / Koordynator Oddziału

4 miesięcy temu

Toruń kujawskopomorskie, kujawsko-pomorskie, Polska Zing S. A. Pełny etat
Poszukujemy osób:

Samodzielnych i odpowiedzialnych,
Zaangażowanych,
Mających doświadczenie w pracach magazynowych,
Posiadających uprawnienia i mających doświadczenie w kierowaniu wózkami widłowymi,
Mile widziane prawo jazdy kat. C.
Oferujemy:

Konkurencyjne warunki finansowe,
Praca od poniedziałku do piątku,
Stabilną pracę w doświadczonym zespole,
Prywatną opiekę medyczną.
Zakres obowiązków:

Zarządzanie grupą kierowców,
Planowanie tras,
Rozładunek towarów,
Załadunek samochodów dystrybucyjnych.