Elektryk / Serwisant taboru kolejowego

2 tygodni temu

Mińsk Mazowiecki mazowieckie, mazowieckie, Polska Praca.pl Sp. z o.o. Pełny etat
Twój zakres obowiązków:

praca przy taborze kolejowym, a w tym:

naprawy,
wymiany,
obsługa urządzeń i podzespołów.

Nasze wymagania:

wykształcenia w zawodzie oraz doświadczenia na stanowisku elektromontera, elektronika, elektryka, elektromechanika,
posiadania uprawnień SEP powyżej 1 kV,
brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3 m),
znajomości obsługi komputera,
umiejętności:

czytania schematów elektrycznych ,
czytania dokumentacji technicznej,
posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową
posługiwania się narzędziami,

prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:

umowę o pracę,
pakiet medyczny i sportowy,
dofinansowanie do wczasów,
kursy i szkolenia.

  • Minsk Mazowiecki, Polska B8 Recruitment Pełny etat

    Dla naszego Klienta specjalizującego się w naprawach pociągów poszukujemy Serwisanta. Jeśli posiadasz wiedzę i doświadczenie w naprawach maszyn i urządzeń, koniecznie się zgłoś. Zapewnimy dobrą pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki Oferujemyumowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą; pracę w godzinach 7:00 -...