Inżynier robót sanitarnych/ robót energetycznych/ robót teletechnicznych

Znalezione w: Adzuna PL C2 - 1 tydzień temu

Siemiatycze, podlaskie, Polska Kolin Polska Pełny etat

Poszukujemy osoby zorganizowanej sumiennej na stanowisko Technologa. Osoba będzie odpowiedzialna za sprawowanie kontroli nad jakością materiałów, badań laboratoryjnych, sprawdzanie parametrów jakościowych.

Miejsce pracy: Ul. Ciechanowiecka 65 17-300 Siemiatycze

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad wykonywanymi pracami i instalacyjnymi oraz nad pracownikami i podwykonawcami,
  • Prowadzenie i kontrola robót w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
  • Analizę dokumentacji projektowej, przedmiarowanie,
  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót,
  • Koordynacja procesu realizacji poszczególnych zadań,
  • Uczestniczenie w naradach koordynacyjnych,
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
  • Zamówienia materiałowe,
  • Udział w przygotowaniu zapytań ofertowych.
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • Nadzór nad przestrzeganiem BHP.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii sanitarnej/energetyki/teletechniki,
  • Mile widziane (nie jest to warunek konieczny) doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość języka j. angielskiego na poziomie min. komunikatywnym,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i znajomość programu AutoCad,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność pracy w zespole, efektywność i nastawienie na realizację celów,
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Co oferujemy

  • Praca od zaraz,
  • Umowa wstępna na okres próbny 3 miesięcy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i nowych doświadczeń na realizowanych Kontraktach,
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet medyczny, posiłki, zakwaterowanie na terenie placu zabudowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z posiadanym doświadczeniem.

  • Kierownik Robót Drogowych – Inżynier Robót Drogowych

    Kierownik Robót Drogowych – Inżynier Robót Drogowych Miejsce pracy: Siemiatycze 17 – 300, ul. Ciechanowiecka 65 Zakres obowiązkówBezpośredni nadzór nad realizacja robót drogowych i ich koordynacją na danej sekcji,Bieżące monitorowanie założonego budżetu, harmonogramu,Prowadzenie dziennika budowy,Koordynowanie procesów realizacyjnych,...