Pneumatyk

3 tygodni temu

Warszawa mazowieckie, mazowieckie, Polska PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska:

współpraca z przełożonym w zakresie planowania zadań produkcyjnych i zaopatrzenia w materiały niezbędnie do produkcji,
montaż oraz demontaż elementów pneumatycznych,
czyszczenie, malatura oraz naprawa podstawowych podzespołów,
naprawia i legalizacji manometrów,
naprawa szczelności układu pneumatycznego,
regenerowanie elementów zaworów rozrządczych, regulatorów, elektrozaworów,
pomoc przy przeprowadzaniu badań: zderzaków, zaworów rozrządczych, próby statycznej hamulca, charakterystki nacisku osi wagonu/lokomotywy,
naprawa tablic pneumatycznych,
modernizacja układu pneumatycznego,
przygotowywanie wagonów / lokomotyw do odbioru komisarycznego,
sprawdzanie jakości wykonywanych prac i usuwanie ewentualnych usterek,
sprawdzanie taboru kolejowego w zakresie przygotowania go do ruchu w oparciu o obowiązujące przepisy i zamówienia.
Wymagania:

wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne, kierunek: mechanik, ślusarz,
posiadane doświadczenie zawodowe,
znajomość obsługi komputera,
umiejętność diagnozowania usterek,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
umiejętność analitycznego myślenia,
umiejętność pracy w zespole,
umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:

zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej.
możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia.
możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe.
karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich.
dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą".
dodatki pieniężne z okazji świąt.
dodatkowe ubezpieczenie w PZU.
prywatna opieka medyczna w Tu Zdrowie.
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.

  • Pneumatyk

    4 tygodni temu

    Warszawa-Praga-Południe, Polska PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. Pełny etat

    Wymagania:  wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne, kierunek: mechanik, ślusarz, posiadane doświadczenie zawodowe, znajomość obsługi komputera, umiejętność diagnozowania usterek, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją...