Lekarz Okulista

2 tygodni temu

Otwock mazowieckie, mazowieckie, Polska Klient portalu Praca.pl Pełny etat
Opis stanowiska

Wyższe wykształcenie medyczne,
Aktualne prawo do wykonywania zawodu,
Specjalizacja z zakresu okulistyki,
Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Wymagania

Dyspozycyjności,
Kreatywności w rozwiązywaniu problemów,
Zaangażowania i odpowiedzialności w pracy,
Doskonałych umiejętności interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej,
Empatii i zrozumienia dla potrzeb pacjentów,
Zadaniowego podejścia do stawianych celów.
Oferujemy

Komfortowe warunki pracy w prężnie rozwijającej się placówce,
Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
Możliwości rozwoju zawodowego i naukowego.

  • Lekarz Okulista

    3 tygodni temu

    Otwock, Mazovia, Polska praca Pełny etat

    Dyspozycyjności,Kreatywności w rozwiązywaniu problemów,Zaangażowania i odpowiedzialności w pracy,Doskonałych umiejętności interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej,Empatii i zrozumienia dla potrzeb pacjentów,Zadaniowego podejścia do stawianych celów.Wyższe wykształcenie medyczne,Aktualne prawo do wykonywania zawodu,Specjalizacja z zakresu...