Logistyk - Magazynier

3 dni temu

Poznań wielkopolskie, wielkopolskie, Polska MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Pełny etat
Zakres obowiązków:

obsługa programów klasy ERP (SYMFONIA),
wdrażanie i obsługa systemu WMS,
kompletowanie zamówień według zapotrzebowania,
przyjmowanie dostaw, wydanie towarów,
współpraca z pracownikami magazynu,
uczestnictwo w inwentaryzacjach,
wystawianie dokumentów wysyłkowych (WZ, listy przewozowe itp.),
współpraca z firmami transportowymi/organizowanie wysyłek.

Oczekiwania:

znajomość obsługi komputera (Windows, Office)
znajomość obiegu dok. magazynowej,
skrupulatność, umiejętności pracy w zespole,
uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych.

Oferujemy:

stałą prace w firmie od 25 lat na rynku,
umowę o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego,
przyjazną atmosferę.

  • Logistyk - Magazynier

    4 godzin temu

    Poznań, Polska MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Pełny etat

    Oczekiwania: znajomość obsługi komputera (Windows, Office) znajomość obiegu dok. magazynowej, skrupulatność, umiejętności pracy w zespole, uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych. Zakres obowiązków: obsługa programów klasy ERP (SYMFONIA), wdrażanie i obsługa systemu WMS, kompletowanie zamówień według...

    2 godzin temu

    Poznań, Greater Poland MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Pełny etat

    Oczekiwania:znajomość obsługi komputera (Windows, Office)znajomość obiegu dok. magazynowej,skrupulatność, umiejętności pracy w zespole,uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych. Zakres obowiązków:obsługa programów klasy ERP (SYMFONIA),wdrażanie i obsługa systemu WMS,kompletowanie zamówień według zapotrzebowania,przyjmowanie dostaw,...