Kierowca CE

Znalezione w: Adzuna PL C2 - 2 tygodni temu

Giebnia, PL AMG Invest Pełny etat

Firma AMG INVEST Sp. z o.o. to spółka istniejąca na rynku od 2004 roku. Firma obsługuje Centrum Logistyczne największej polskiej sieci supermarketów POLOmarket, zbudowanej od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału, wykonując usługi logistyczne.

POSZUKUJEMY KIEROWCÓW C+E do Centrum Logistycznego POLOmarket w Giebni.

Codzienne powroty do domu

Obowiązki:

- transport towarów oraz rozładunek w sklepach i Centrach Logistycznych

- właściwe zabezpieczenie towarów na zabudowie

- codzienna obsługa i kontrola stanu technicznego pojazdu

Wymagania:

- gotowość do otwarcia działalności gospodarczej

- prawo jazdy kat. C + E

- zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy

- karta kierowcy

W ramach współpracy oferujemy:

- pojazd ciężarowy do pracy oraz sprzęt do rozładunku

- płatne dni wolne od świadczenia usług

- zlecenia transportowe z zachowaniem norm czasu pracy i jazdy przez kierowcę

- wsparcie i szkolenie opiekuna w okresie wdrożeniowym

- terminowy system płatności