Projektant instalacji procesowych

2 tygodni temu

Lublin lubelskie, lubelskie, Polska AB INDUSTRY S.A. Pełny etat
Opis stanowiska

Wykonywanie obliczeń procesowych (bilans cieplny/masowy, obliczenia hydrauliczne, symulacje procesowe),
Tworzenie i aktualizowanie schematów przepływowych PFD, schematów technologicznych P&ID oraz procesowych arkuszy danych (Process data sheet),
Współpraca z klientem / dostawcą w sprawach projektowych,
Uczestniczenie w naradach technicznych,
Udział w delegacjach (również zagranicznych), związanych z inspekcją, testami i uruchomieniem instalacji procesowych.
Wymagania

Branżowe wykształcenie techniczne,
min. 1 rok doświadczenia w projektowaniu lub realizacji w branżach oil & gas i/lub spalarni i/lub chemicznej i/lub oczyszczalni ścieków),
Znajomość języka angielskiego,
Umiejętność pracy zespołowej w profesjonalnej grupie inżynieryjnej.

Dodatkowymi atutami będą:

Umiejętność projektowania 3D.
Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,
Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
Dofinansowanie do szkoleń i studiów.

  • Lublin, Polska BuroHappold Pełny etat

    Asystent/Projektant Instalacji Elektrycznych Aktualnie Buro Happold oferuje możliwość dołączenia do naszego przyjaznego i doświadczonego zespołu Projektantów Instalacji Elekrtycznych w Lublinie. Czego oczekujemy od kandydata? Chęci do zdobywania wiedzy i rozwoju Pasji zawodowej Umiejętności pracy zespołowej Kreatywności Znajomości...

    Asystent/Projektant Instalacji Sanitarnych, HVAC i przeciwpożarowych Aktualnie Buro Happold oferuje możliwość dołączenia do naszego przyjaznego i doświadczonego zespołu Projektantów Instalacji Sanitarnych, HVAC i przecipożarowych w Lublinie. Czego oczekujemy od kandydata? Chęci do zdobywania wiedzy i rozwoju Pasji zawodowej Umiejętności...