Grafik DTP

3 tygodni temu

Gliwice śląskie, śląskie, Polska EMERALD Sp. z o.o. Pełny etat
Praca stacjonarna w siedzibie firmy.

Opis stanowiska:

przygotowanie materiałów do druku cyfrowego i offsetowego
obsługa naświetlarki CTP
Oczekujemy:

dobrej znajomości programów z pakietu Adobe oraz Corel Draw
doświadczenia w pracy w drukarniach offsetowych lub cyfrowych na stanowisku grafika
kreatywności oraz nieszablonowości w projektowaniu graficznym
dużej dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków
Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
dostęp do nowoczesnych narzędzi projektowych i produkcyjnych
możliwość rozwoju zawodowego.

  • Grafik DTP

    1 miesiąc temu

    Gliwice, Silesia, Polska EMERALD Sp. z o.o. Pełny etat

    Oczekujemy:dobrej znajomości programów z pakietu Adobe oraz Corel Drawdoświadczenia w pracy w drukarniach offsetowych lub cyfrowych na stanowisku grafikakreatywności oraz nieszablonowości w projektowaniu graficznymdużej dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków Praca stacjonarna w siedzibie firmy.Opis stanowiska:przygotowanie...

    4 tygodni temu

    Gliwice, Polska EMERALD Sp. z o.o. Pełny etat

    Oczekujemy: dobrej znajomości programów z pakietu Adobe oraz Corel Draw doświadczenia w pracy w drukarniach offsetowych lub cyfrowych na stanowisku grafika kreatywności oraz nieszablonowości w projektowaniu graficznym dużej dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków Praca stacjonarna w siedzibie firmy. Opis...