Aktualne oferty pracy związane z Zastępca Głównej Księgowej - Zgorzelec, dolnośląskie - Arche Consulting

  • Główna Księgowa

    3 tygodni temu

    Zgorzelec, Polska GOLDMAN RECRUITMENT Pełny etat

    Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, o profilu usługowo-handlowym, poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej. Opis stanowiska:odpowiedzialność za kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych,nadzór nad prawidłowością księgowań i ostateczna weryfikacja dokumentów...

Zastępca Głównej Księgowej

3 miesięcy temu

Zgorzelec, dolnośląskie, Polska Arche Consulting Pełny etat
O pracodawcy:

Naszym Klientem jest firma o profilu transportowo - magazynowym, będąca jednym z największych firm w danej branży.

Obowiązki:
  • zarządzanie operacjami księgowymi i podatkowymi spółki oraz kontrola nad nimi,
  • kierowanie pracą zespołu podległego, w tym planowanie i nadzór,
  • tworzenie i nadzór procedur przepływu dokumentów,
  • przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych oraz raportów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,
  • nadzór nad procesem płatności,
  • analiza i ewidencja dokumentacji księgowej dotyczącej przychodów, kosztów, środków trwałych, leasingu, oraz transakcji handlowych i usługowych,
  • współpraca z bankami i urzędami skarbowymi,
  • przygotowywanie danych i raportów dla przełożonych.
Wymagania:
  • 5 lat doświadczenia na stanowisku Samodzielnej Księgowej lub Zastępcy Głównego Księgowego,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
  • umiejętność organizowania pracy własnej i zarządzania zespołem,
  • umiejętność prowadzenia otwartej i skutecznej komunikacji wewnątrz zespołu i w kontaktach zewnętrznych.
Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę w oparciu o B2B,
  • nowoczesne i komfortowe biuro,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
  • możliwość rozwoju w dużej, dynamicznej firmie,
  • szkolenia i wsparcie doradców podatkowych;
  • pakiet dodatkowych benefitów: zniżkę na paliwo, posiłki z oferty gastronomicznej stacji i restauracji ,kartę sportową, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna.