Zobacz więcej Upadek

Operator Wytwórni Betonu

1 miesiąc temu

Mysłowice śląskie, śląskie, Polska CEMEX Polska Sp. z o.o. Pełny etat
Zadania na stanowisku:

Produkcja mieszanki betonowej;
Obsługa ładowarki;
Nadzór nad stanem technicznym maszyn;
Nadzór nad dokumentacją dostaw;
Nadzór nad stanem magazynowym surowców;
Ścisła współpraca z Zespołem Logistyki, Technologii oraz Sprzedaży.
Wymagania formalne

Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora węzła betoniarskiego i/lub operatora ładowarki;
Mile widziane posiadanie ważnych uprawnień do obsługi zespołu maszyn do produkcji mieszanki betonowej i ładowarki jednonaczyniowej (III klasa),
Gotowości do uzupełnienia wyżej wymienionych kwalifikacji (koszt szkolenia pokrywa pracodawca);
Wykształcenie zawodowe lub średnie;
Podstawowa znajomość obsługi komputera;
Zaangażowania w wykonywaną pracę, uczciwość, dyspozycyjność.
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

Pracę w dużej i stabilnej firmie;
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i terminową wypłatę wynagrodzenia;
Docelowo umowę o pracę na czas nieokreślony;
Rozbudowany pakiet benefitów m.in.:
Prywatna opieka medyczna LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny;
Karty sportowe Fit Profit i możliwość uczestnictwa w Pracowniczych Klubach Sportowych;
Ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny;
Dostęp do platformy My Benefit, która co roku zasilana jest środkami pieniężnymi przez Pracodawcę i na której możesz robić zakupy w preferencyjnych cenach;
Dodatkowy dzień wolny z okazji Barbórki;
Jeżeli jesteś Rodzicem gwarantujemy dodatkowy dzień wolny ekstra w celu sprawowania opieki nad pociechą. Dla świeżo upieczonych Rodziców finansujemy wyprawkę tzw. „becikowe” ;
Dofinansowanie do okularów korekcyjnych;
Programy szkoleniowe realizowane online i stacjonarnie;
Atrakcyjny system nagród- nagrody jubileuszowe, nagrody za osiągnięcia półrocza, nagrody roku.
W trudnej sytuacji życiowej, finansowej- pomoc w postaci zapomogi finansowej.

Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia od liderów z branży;
Pracę w zespole, gdzie liczy się wzajemny szacunek i dobra atmosfera;
Pracę w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika - BHP to nasz priorytet

Mamy inne aktualne oferty pracy związane z tym obszarem, które można znaleźć poniżej

  • Operator Wytwórni Betonu

    Mysłowice, Polska CEMEX Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Wymagania formalne Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora węzła betoniarskiego i/lub operatora ładowarki; Mile widziane posiadanie ważnych uprawnień do obsługi zespołu maszyn do produkcji mieszanki betonowej i ładowarki jednonaczyniowej (III klasa), Gotowości do uzupełnienia wyżej wymienionych kwalifikacji (koszt szkolenia...

  • Siemianowice Śląskie, Polska Heidelberg Materials Pełny etat

    Heidelberg Materials to lider w produkcji cementu w Polsce i jeden z największych producentów betonu towarowego i kruszyw. Do spółki Górażdże Beton poszukujemy pracownika na stanowisko: Kierowca betonomieszarki Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie Główne zadania: przewóz betonu w odległości 100 km od wytwórni, zgłaszanie awarii...

  • Operator wózka widłowego

    Skałka (pow. zawierciański, śląskie, PL Zakłady Produkcyjne B-D S.A. Pełny etat

    Opis stanowiska Wymagania Dyspozycyjność oraz gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym. Na stanowisko operatora wózka widłowego wymagane uprawnienia na wózek widłowy oraz praktyczna umiejętność jego obsługi. Oferujemy Stabilne zatrudnienie w ramach umowę o pracę. Pracę w systemie zmianowym. Bezpłatny transport do Wytwórni.