Doradca techniczno

2 tygodni temu

Mikołów śląskie, śląskie, Polska Praca.pl Sp. z o.o. Pełny etat
Zakres obowiązków:

Sprzedaż usług wynajmu narzędzi budowlanych,
Zarządzanie najmem narzędzi,
Śledzenie zapasów magazynowych,
Zarządzanie pojazdami służbowymi,
Utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta.
Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży B2B,
Praktyka na podobnym stanowisku,
Znajomość narzędzi budowlanych i branży,
Zieloność do osiągania celów,
Prawo jazdy kat. B.
Pracodawca oferuje:

Stałą pracę na umowę o pracę,
Elastyczność w pracy,
Pracę w biurze i w terenie,
Darmowy parking.

  • śląskie, Polska Abplanalp Sp. z o.o. Pełny etat

    Główne zadania:dobór narzędzi skrawających oraz oprzyrządowania maszyn zgodnie z potrzebami klientadbanie o dobre relacje z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientówspotkania techniczno-handlowe w siedzibach klientów na wyznaczonym obszarzerealizowanie założonych planów sprzedażowychwspółpraca z innymi działami firmyWymagania:znajomość...