Kontrola jakości

2 tygodni temu

Polska, PL Job4You PL Sp. z o.o. Pełny etat

Do firmy w Tychach na terenie FCA poszukujemy pracownika na stanowisko : Kontroli jakości

Obowiązki

  • Kontrola jakości detali
  • Chęci do pracy

Wymagania

  • Komunikatywny j. angielski
  • gotowość do pracy 2-zmianowej

Oferujemy

  • Umowę zlecenie
  • Praca zmianowa
  • Nabycie doświadczenia oraz rozwój zawodowy

  • Inżynier DevOps

    4 tygodni temu

    Polska HAYS Pełny etat

    Inżynier DevOpsPolskaNR REF.: 1184768Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Inżynier...

  • Magazynier/Operator (m/k)

    Gdańsk, Polska Trenkwalder Pełny etat

    Opis stanowiska: rozładunek dostaw z wyrobami hutniczymi, kontrola zgodności zamówienia z dokumentacją magazynową, układanie wyrobów hutniczych w regałach na terenie magazynu, przygotowywanie, konfekcjonowanie oraz etykietowanie wyrobów dla klientów, cięcie wyrobów hutniczych. Wymagania stanowiska: uprawnienia UDT do obsługi suwnicy i/lub...