Zobacz więcej Upadek

Programista robotów przemysłowych

2 miesięcy temu

Knurów śląskie, śląskie, Polska Praca.pl Sp. z o.o. Pełny etat
Zakres obowiązków:

programowanie robotów online ABB, KUKA, Fanuc
prowadzenie projektów instalacji i uruchomienia robotów u klienta w kraju i za granicą
przygotowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej stanowisk zautomatyzowanych
Nasze wymagania

wykształcenie techniczne o profilu: automatyk, robotyk, elektronik
umiejętność programowania robotów ABB/KUKA/Fanuc
komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (mile widziana znajomość innych języków obcych)
gotowość do częstych wyjazdów za granicę (główne projekty w niemczech, na słowacji i na węgrzech)
prawo jazdy kat. B
doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:

szkolenia z programowania robotów przemysłowych
atrakcyjne wynagrodzenie
ubezpieczenie zdrowotne
3 miesiące okresu próbnego, następnie umowa o pracę na czas nieokreślony
ubezpieczenie na życie

Mamy inne aktualne oferty pracy związane z tym obszarem, które można znaleźć poniżej

  • Knurów, Polska Praca Pełny etat

    Zakres obowiązków:programowanie robotów online ABB, KUKA, Fanucprowadzenie projektów instalacji i uruchomienia robotów u klienta w kraju i za granicąprzygotowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej stanowisk zautomatyzowanych Nasze wymaganiawykształcenie techniczne o profilu: automatyk, robotyk, elektronikumiejętność programowania robotów...

  • Knurów, Silesia, Polska Praca Sp. z o.o. Pełny etat

    Nasze wymaganiawykształcenie techniczne o profilu: automatyk, robotyk, elektronikumiejętność programowania robotów ABB/KUKA/Fanuckomunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (mile widziana znajomość innych języków obcych)gotowość do częstych wyjazdów za granicę (główne projekty w niemczech, na słowacji i na węgrzech)prawo...

  • Knurów, Silesia, Polska Autorobotics Sp. z o.o. Pełny etat

    Nasze wymaganiaumiejętność programowania robotów ABB/KUKA/Fanucznajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca pracę za granicąpełna dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów za granicęprawo jazdy kat. BMile widziane:wykształcenie techniczne (automatyk, robotyk, elektronik)doświadczenie w branży automotiveznajomość...