Aktualne oferty pracy związane z Architekt / Młodszy Architekt - Reguły mazowieckie, PL - Praca.pl

  • Reguły, Polska Climatic Sp. z o.o. Sp. k. Pełny etat

    Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe; Znajomość programu REVIT; Min. roczne doświadczenie w pracy w biurze projektowym na podobnym stanowisku; Znajomość przepisów techniczno-budowlanych; Umiejętność równoczesnej pracy przy kilku różnych projektach; Umiejętność radzenia sobie z zadaniami pod presją czasu. Zakres...

  • Strategy Expert

    1 miesiąc temu

    Wysokie Mazowieckie, Polska Mindshare Pełny etat

    Twoim zadaniem będzie: Tworzenie strategii mediowych i strategiczna wiedza mediowa na wysokim poziomie (flightingu, taktyk buyingowych itp) Umiejętność myślenia insightowego i konsekwetne budowanie wokół tego implementacji Analizy grup celowych na zaawansowanym poziomie (wyznaczanie segmentów, grup na poszczególne media) Wsparcie teamów klienckich...

Architekt / Młodszy Architekt

4 miesięcy temu

Reguły mazowieckie, PL Praca.pl Pełny etat
Zakres obowiązków:

Projektowanie BIM modeli budynków
Koordynacja prac międzybranżowych
Tworzenie dokumentacji: budowlanej, przetargowej, wykonawczej
Weryfikacja i optymalizacja projektów
Analizy chłonności, koncepcje projektowe, pisanie raportów
Wizualizacje architektoniczne
Wymagania:

Wyższe wykształcenie (architektura/inżynieria)
Biegłość w REVIT
Doświadczenie min. 1 rok
Znajomość przepisów budowlanych
Wielozadaniowość, efektywność pod presją czasu
Oferujemy:

Rozwój, szkolenia
Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowa o pracę, pełny etat
Doświadczenie w branży
Integracje firmowe
Bez dress code'u
Parking dla zespołu