Inżynier mechatronik

3 tygodni temu

MichałowiceWieś mazowieckie, PL Phoenix Surowce Sp z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do realizacji prac z obszaru inżynierii, konstrukcji i budowy maszyn, głównie zrobotyzowanych i automatycznych, oraz do zadań związanych z robotyzacją, automatyzacja i systemami wizyjnymi.
Praca obejmuje zarówno projektowanie, jak i inne czynności niezbędne do budowy maszyn i zrobotyzowanych stanowisk od opracowania koncepcji, przez jej projekt projekt 3D (SolidWorks) po wykonanie montaż, uruchomienie i testy.
Zakres dotyczy budowy zrobotyzowanych stanowisk, projekty elementów konstrukcyjnych, rozwiązań mechanicznych, chwytaków, posadowienia, transportu międzyoperacyjnego i innych, w tym szaf sterowniczych i pozostałych elementów elektrycznych i pneumatycznych. Budowane maszyny są do zrobotyzowanego demontażu twardych dysków oraz sortowania elementów przy użyciu robotów, systemów wizyjnych, manipulatorów i innych rozwiązań mechaniczno, ale i manipulacyjnych.
Obok w/w tematyki są prace związane z programowaniem S7-1200, jak i robotów, i tworzenie aplikacji w Phyton, VisualStudio, etc. Będzie to korzystne jeśli oprócz umiejętności konstruktorskich będziesz posiadać umiejętności programistyczne.
Oferujemy pracę pełną wyzwań i udział w bardzo ciekawych projektach, przy których można nauczyć się wielu nowych rozwiązań i opracować satysfakcjonujące nowe innowacyjne rozwiązania techniczne i technologiczne, które dotychczas nie były opracowane.
Dopasowujemy zadania do kompetencji danej osoby więc, jeśli chcesz się zaangażować w systemy wizyjne to będzie Twoim zadaniem, jeśli bardziej interesują Cię i lepiej się czujesz w konstrukcjach mechanicznych to będzie to główny twój obszar zadań, itd.
Są też prace związane z "kabelkami" więc dobrze, jeśli będziesz miał SEP do 1kV, by pracować przy okablowaniu, czujnikach, sterownikach i urządzeniach elektrycznych jak napędy, zasilanie i przekształtniki, roboty itd.
Praca obejmuje oprócz projektowania także uruchamianie na miejscu opracowanych modułów i całych stanowisk, jak i ich optymalizację i usprawnianie.
A wszystko to w miłej i spokojnej atmosferze i dobrym środowisku pracy.
Wymagania

Najważniejsze jest to co ktoś umie, robił i potrafi, więc raczej chciałbym usłyszeć co umiesz i co lubisz robić niż jakie skończyłeś kursy czy szkoły.
Oferujemy

Oferujemy ciekawą pracę na pełen etat, na początek na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas określony lub nieokreślony.

  • Inżynier mechatronik

    2 tygodni temu

    Górna Wieś, Lesser Poland Phoenix Surowce Sp z o.o. Pełny etat

    Opis stanowiska Poszukujemy osoby do realizacji prac z obszaru inżynierii, konstrukcji i budowy maszyn, głównie zrobotyzowanych i automatycznych, oraz do zadań związanych z robotyzacją, automatyzacja i systemami wizyjnymi.Praca obejmuje zarówno projektowanie, jak i inne czynności niezbędne do budowy maszyn i zrobotyzowanych stanowisk od opracowania...

    22 godzin temu

    Najważniejsze jest to co ktoś umie, robił i potrafi, więc raczej chciałbym usłyszeć co umiesz i co lubisz robić niż jakie skończyłeś kursy czy szkoły.Poszukujemy osoby do realizacji prac z obszaru inżynierii, konstrukcji i budowy maszyn, głównie zrobotyzowanych i automatycznych, oraz do zadań związanych z robotyzacją, automatyzacja i...

  • Inżynier

    2 dni temu

    Warszawa, mazowieckie, mazowieckie, Polska Xapika sp. z o.o Pełny etat

    Opis przeprowadzenie badań i analiz dotyczących awarii tramwajów i ustalanie przyczyn ich występowania; przeprowadzenie napraw i przeglądów technicznych tramwajów, określanie wymagań dla materiałów i podzespołów pozyskiwanych na potrzeby cykli przeglądowo-naprawczych oraz napraw głównych, uczestniczenie w określaniu wymagań technicznych,...