Kierownik Elektromarketu

3 tygodni temu

Biała Podlaska, lubelskie, Polska PEOPLEPRO Pełny etat

Dla Lidera branży RTV/AGD/IT

Poszukujemy Kierownika Elektromarketu

Dołącz do nas i rozwijaj się w branży RTV.

Czekamy na Twoje CV

Zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem (m.in. rekrutacja, wdrażanie i motywowanie pracowników, dbanie o ich rozwój, delegowanie i rozliczanie zadań)
  • budowanie zespołu zdolnego realizować założenia biznesowe
  • utrzymywanie wysokiego poziomu jakości obsługi Klientów
  • kontrola przestrzegania standardów i procedur firmy
  • współpraca z innymi działami i dbanie o dobry wizerunek firmy
Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobra znajomość procesów sprzedaży
  • silna orientacja na realizację celów biznesowych (KPI)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • samodzielność i proaktywność w działaniu
Oferujemy

  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • szkolenia menadżerskie
  • możliwość awansu

BENEFITY

  • premia świąteczna
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie karty MultiSport
  • nagroda jubileuszowa
  • opieka fundacji Mediaexpert „Włącz się”
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
  • zniżki na zakup sprzętu z oferty Media Expert