Aktualne oferty pracy związane z Pedagog/Trener umiejętności poznawczych - Pruszków, mazowieckie - BrainProgress Edyta Gołaszewska

Pedagog/Trener umiejętności poznawczych

1 miesiąc temu

Pruszków, mazowieckie, Polska BrainProgress Edyta Gołaszewska W niepełnym wymiarze godzin
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obecnie poszukujemy TRENERA, który zajmować się będzie:

  • prowadzeniem indywidualnych treningów według programu BrainRX,

  • praca z dziećmi w wieku od 7 lat, młodzieżą i dorosłymi,

  • tworzenie raportów z treningów,

  • bieżące udzielanie informacji o postępach dla klientów.

WYMAGANIA:

Idealny kandydat:

  • ma conajmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi,

  • ukończył studia z zakresu pedagogiki/psychologii,

  • bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie,

  • posiada przygotowanie pedagogiczne – dodatkowy atut,

  • ma doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum Autyzmu, Aspergera – dodatkowy atut,

  • stosuje język NVC,

  • ma nienaganną dykcję i poczucie rytmu,

  • ma empatyczną postawę na potrzeby dziecka.

OFERUJEMY:

Oferujemy intensywne szkolenie, profesjonalne narzędzia treningowe. Praca zazwyczaj w godzinach popołudniowych z możliwością dopasowania grafiku. W naszej pracy będziesz doskonalił swoje indywidualne zdolności, które wpływają na jakość życia.