Aktualne oferty pracy związane z Projektant Elektryczny - Reguły mazowieckie, PL - Praca.pl

  • Reguły, Polska Climatic Sp. z o.o. Sp. k. Pełny etat

    Wymagania: Znajomość zagadnień z zakresu instalacji elektrycznych; Chęć pogłębiania wiedzy, dociekliwość; Znajomość programów wspomagających projektowanie; Myślenie inżynierskie; Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum rok; Komunikatywności i odpowiedzialności. Zakres obowiązków: Praca w zespole projektowym, w którym...

  • Reguły, Mazovia, Polska Praca Pełny etat

    Nasze wymagania:Znajomość instalacji sanitarnych.Gotowość do ciągłego rozwoju i dociekliwość.Umiejętność obsługi programów do projektowania.Zdolności inżynierskie.Minimum rok doświadczenia w podobnej roli.Komunikatywność i odpowiedzialność.Mile widziane:Znajomość programu Revit. Twój zakres obowiązków:Współpraca w zespole...

  • Wysokie Mazowieckie, Polska Jacobs Pełny etat

    Jesteśmy międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi. W ramach globalnego centrum projektowego z oddziałami w Krakowie i Warszawie zatrudniamy specjalistów w obszarach: Advanced Facilities Water&Environment Transportation Energy&Power Cities&Places...

Projektant Elektryczny

4 miesięcy temu

Reguły mazowieckie, PL Praca.pl Pełny etat
Obowiązki:

Praca z oprogramowaniem 3D w zespole projektowym
Projektowanie instalacji dla specjalistycznych obiektów (szpitale, data center)
Udział w projektach pod nadzorem doświadczonych specjalistów
Szybkie przygotowywanie i realizacja projektów
Weryfikacja projektów na etapie budowy
Wymagania:

Znajomość instalacji elektrycznych
Gotowość do nauki i inicjatywa
Znajomość CAD i innych narzędzi projektowych
Myślenie techniczne
Min. rok doświadczenia w branży
Komunikatywność i odpowiedzialność
Oferujemy:

Umowa o pracę/B2B w stabilnej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
Rozwój w innowacyjnym środowisku
Ciekawe projekty
Narzędzia pracy (komputer, telefon)
Brak dress code'u
Integracje i parking dla pracowników