Młodszy Technolog

2 tygodni temu

Wola Mrokowska mazowieckie, PL Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. Pełny etat
Główne zadania:

projektowanie produktów zgodnie z technologią wytwarzania oraz wdrażanie ich na produkcję,
praca nad produktami – modyfikacje w celu poprawy jakości oraz zmniejszenia kosztów,
optymalizacja oraz usprawnienie procesów, określanie możliwości produkcyjnych,
praca z dokumentacją 2D/3D, instrukcjami produkcyjnymi oraz kalkulacjami cenowymi,
uzupełnianie i aktualizowanie informacji w systemach planowania produkcji oraz ERP.
Oczekiwania:

wykształcenie wyższe techniczne,
modelowanie w programach 3D (Inventor lub Solid Works),
znajomość programu AutoCad oraz zasad wykonywania dokumentacji 2D,
znajomość zagadnień i procesów technologicznych,
mile widziane doświadczenie związane z technologią produkcji.
Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
zdobywanie nowych doświadczeń oraz poznanie innowacyjnych rozwiązań,
niezbędny sprzęt i narzędzia pracy,
przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu zespołu,
świadczenia z funduszu socjalnego,
dofinansowanie posiłków,
dostęp do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Młodszy Technolog

    3 tygodni temu

    Wola Mrokowska, Mazovia, Polska Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. Pełny etat

    Oczekiwania:wykształcenie wyższe techniczne,modelowanie w programach 3D (Inventor lub Solid Works),znajomość programu AutoCad oraz zasad wykonywania dokumentacji 2D,znajomość zagadnień i procesów technologicznych,mile widziane doświadczenie związane z technologią produkcji. Główne zadania:projektowanie produktów zgodnie z technologią...

    Wola Mrokowska, Polska Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. Pełny etat

    Oczekiwania: wykształcenie wyższe techniczne, modelowanie w programach 3D (Inventor lub Solid Works), znajomość programu AutoCad oraz zasad wykonywania dokumentacji 2D, znajomość zagadnień i procesów technologicznych, mile widziane doświadczenie związane z technologią produkcji. Główne zadania: projektowanie produktów zgodnie z technologią...