Promotor/Promotorka marki AGD

4 dni temu

Lublin, Lubelskie, Polska PMT Services Sp. z o.o. Sp.k. Pełny etat

Poszukujemy Promotora/Promotorki Produktów naszego Klienta z branży AGD.

Termin realizacji zleceń:

Około 18 godzin tygodniowo.

Wynagrodzenie:

28,10zł/h brutto, atrakcyjny system premiowy - ok zł netto za realizację celów sprzedażowych.

Lokalizacja do uzgodnienia:

RTV Euro AGD, al. Wincentego Witosa 32, Lublin, RTV Euro AGD, Al. Spółdzielczości Pracy 88, Lublin, Media Markt, ul. Tomasza Zana 31, Lublin.

Zakres obowiązków

Aktywne promowanie produktów według standardów, Efektywna sprzedaż promowanej marki, Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów, Uzupełnianie raportów ze sprzedaży.

Poszukiwane kompetencje

Mile widziane doświadczenie lub zainteresowanie branżą elektroniczną, Otwartość i komunikatywność, Wysoka kultura osobista. Oferujemy Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,Wdrożenie w wykonywane obowiązki,Stałą stabilną współpracę, Zlecenia o charakterze dorywczym,Elastyczny czas wykonywania zleceń.

  • Lublin, Polska PMT Services Sp. z o.o. Sp. K. Pełny etat

    Promotor / Promotorka Marki AGD Miejsce pracy: Lublin Rekrutujemy dla Poszukujemy Promotora/Promotorki produktów naszego Klienta z branży AGD.Termin realizacji zleceń: 18 godzin tygodniowo (piątki, soboty + 1 dzień w tygodniu).Wynagrodzenie: 28,10zł/h brutto + premia zł netto za realizację celów sprzedażowych.Lokalizacja do uzgodnienia - RTV Euro...

  • Lublin, Polska PMT Services Sp. z o.o. Sp.k. W niepełnym wymiarze godzin

    Poszukujemy Promotora/Promotorki Produktów naszego Klienta z branży AGD.Termin realizacji zleceń:Około 18 godzin tygodniowo.Wynagrodzenie:28,10zł/h brutto,atrakcyjny system premiowy - ok. 1600-2000zł netto za realizację celów sprzedażowych.Lokalizacja do uzgodnienia:RTV Euro AGD, al. Wincentego Witosa 32, Lublin,RTV Euro AGD, Al....

  • Lublin, Polska Target PRO Pełny etat

    Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Rynku i Sprzedaży - CK Complex Miejsce pracy: Lublin Twój zakres obowiązków aktywne i systematyczne pozyskiwanie nowych klientów z kanału detalicznego na podległym terenienegocjowanie i podpisywanie umów dotyczących współpracy z pozyskanymi punktamipromowanie i sprzedaż produktów marek SMOK, IVG,do pozyskanych...