młodszy analityk produkcji

3 tygodni temu

Wola Kosowska, Mazovia, Polska McCormick & Company Pełny etat

MŁODSZY ANALITYK PRODUKCJI

Stefanowo (k. Warszawy)

12-miesięczny płatny staż w oparciu o umowę na czas określony

GŁÓWNE ZADANIA

Pomoc w zapewnieniu prawidłowego rozliczenia produkcji na różnych jej etapach. Aktywny udział w prowadzonych w fabryce projektach. Bieżąca współpraca z poszczególnymi działami fabryki min. sprzedaży, marketingu i planowania produkcji. Nauka systemów informatycznych używanych w fabryce, m.in. system SAP.

PROFIL KANDYDATA

Student ostatniego roku lub absolwent, preferowane kierunki: zarządzanie produkcją, logistyka, ekonomia, zarządzanie. Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin w siedzibie firmy w Stefanowie. Swobodna komunikacja w języku angielskim. Znajomość pakietu MS Office. Dodatkowe wymagania: umiejętności analityczne, wysokie zdolności organizacyjne, sumienność, kreatywność, entuzjazm i gotowość do przejmowania wyzwań. #LI-DNI

Agencje rekrutacyjne: firma McCormick podejmuje współpracę z zewnętrznymi agencjami rekrutacyjnymi jedynie po uprzednim kontakcie poprzez Agency Portal. Aplikacje przesłane przed skontaktowaniem się poprzez wspomniany Portal, nie będą rozpatrywane.

Jako pracodawca Równych Szans, firma McCormick jest zobowiązana do zapewnienia wszystkim kandydatom jednakowego dostępu do oferowanych stanowisk pracy.

Kierujemy się zasadą zakazu wszelkiej dyskryminacji, w szczególności ze względu na: płeć, orientację seksualną, wiek, pochodzenie etniczne bądź społeczne, rasę, kolor skóry, język, przynależność do mniejszości narodowych, cechy genetyczne, religię, przekonania, poglądy np. polityczne, status społeczny, majątek, niepełnosprawność lub orientację seksualną.

  • Wólka Kosowska, Polska McCormick & Company Pełny etat

    MŁODSZY ANALITYK PRODUKCJI Stefanowo (k. Warszawy)  12-miesięczny płatny staż w oparciu o umowę na czas określonyGŁÓWNE ZADANIAPomoc w zapewnieniu prawidłowego rozliczenia produkcji na różnych jej etapach.Aktywny udział w prowadzonych w fabryce projektach.Bieżąca współpraca z poszczególnymi działami fabryki min. sprzedaży, marketingu i...

  • Wólka Kosowska, Polska McCormick & Company, Inc. Pełny etat

    MŁODSZY ANALITYK PRODUKCJI   Stefanowo (k. Warszawy)   12-miesięczny płatny staż w oparciu o umowę na czas określony GŁÓWNE ZADANIA Pomoc w zapewnieniu prawidłowego rozliczenia produkcji na różnych jej etapach. Aktywny udział w prowadzonych w fabryce projektach. Bieżąca...

  • WOLKA KOSOWSKA, Polska McCormick & Company Pełny etat

    MŁODSZY ANALITYK PRODUKCJI   Stefanowo (k. Warszawy)   12-miesięczny płatny staż w oparciu o umowę na czas określony GŁÓWNE ZADANIA Pomoc w zapewnieniu prawidłowego rozliczenia produkcji na różnych jej etapach. Aktywny udział w prowadzonych w fabryce projektach. Bieżąca współpraca z poszczególnymi...