Ogrodnik, Pomocnik Ogrodnika

Znalezione w: beBee jobs PL - 2 tygodni temu

Piaseczno, Mazovia, Polska Świat Zieleni Pełny etat

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem i osoby chętne do zdobycia umiejętności w ogrodnictwie.

Opis stanowiska:

kompleksowe prace ogrodnicze przy zakładaniu terenów zielonych (ogrodów, zieleni miejskiej, założeń parkowych), sadzenie roślin, pielęgnacja zieleni, przycinanie roślin, koszenie trawników, obsługa sprzętu ogrodniczego i maszyn rolniczych. Mile widziane: dyspozycyjność, rzetelność, dobra organizacja pracy, gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kategorii B, C. Gwarantujemy: umowę o pracę, terminowe wynagrodzenie, możliwość rozwoju w profesjonalnej firmie z tradycjami, pracę w stałych, ustalonych wcześniej godzinach, przyjazną atmosferę, satysfakcję zawodową, pracę w stabilnym przedsiębiorstwie. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wysłania CV, lub kontaktu telefonicznego. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę Ogrodniczą PHU Marzena Szklarzewska w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
  • Ogrodnik, Pomocnik Ogrodnika

    Znalezione w: beBee S PL - 2 tygodni temu

    Piaseczno, Polska Świat Zieleni Pełny etat

    Poszukujemy pracowników z doświadczeniem i osoby chętne do zdobycia umiejętności w ogrodnictwie.Opis stanowiska:kompleksowe prace ogrodnicze przy zakładaniu terenów zielonych (ogrodów, zieleni miejskiej, założeń parkowych),sadzenie roślin, pielęgnacja zieleni, przycinanie roślin, koszenie trawników,obsługa sprzętu ogrodniczego i maszyn...