Mechanik maszyn produkcyjnych

4 tygodni temu

Garwolin, Mazovia, Polska Randstad Pełny etat

Posiadasz doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn produkcyjnych, a czytanie dokumentacji technicznej nie stanowi dla Ciebie problemu?

Szukasz pracy z wolnymi weekendami?

Lokalizacja: Garwolinoferujemy

bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracępracę od poniedziałku do piątku w systemie 3- zmianowym lub systemie równoważnym po 12hdojazd na trasie z Siedlec oraz Puławatrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia socjalne- m.in dodatki świąteczne oraz dofinansowanie do wypoczynku)zadaniawykonywanie przestawek i regulacji na liniach konfekcyjnych oraz stanowiskach
jednomaszynowychwsparcie techniczne dla liderów prowadzących linie automatyczneusuwanie awarii i usterek maszynutrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnychwsparcie w instalacji nowych maszyn i urządzeńoptymalizowanie pracy urządzeń produkcyjnychoczekujemywykształcenia technicznego (minimum zawodowego)doświadczenia w pracy na podobnym stanowiskuznajomości mechaniki, podstaw automatyki i pneumatykiumiejętności czytania dokumentacji technicznej Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia
doświadczenie miesiące

  • Garwolin, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Posiadasz doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn produkcyjnych, a czytanie dokumentacji technicznej nie stanowi dla Ciebie problemu?Szukasz pracy z wolnymi weekendami?Aplikuj i dołącz do naszego zespołu!Lokalizacja: Garwolinoferujemybezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęwynagrodzenie w wysokości 7000 zł bruttopracę od...

  • Operator Maszyn

    7 dni temu

    Garwolin, Polska KGL S.A. Pełny etat

    Twój zakres obowiązków: wsparcie procesu produkcji poprzez wykonywaniu prac około-produkcyjnych: paletowanie i owijanie kartonów, porządek na hali produkcyjnej po przeszkoleniu i awansie – obsługa maszyn produkcyjnych prowadzenie dokumentacji produkcyjnej bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz...