NiemcyŚlusarzBudowa lokomotyw w KasselSuper stawki i diety

1 miesiąc temu

Opole, Opole Voivodeship, Polska AIDe GmbH PersonalService Pełny etat

Start: Od zaraz

Mejsce: Kassel

Opis stanowiska:

Ślusarz- praca przy lokomotywach pociągów

Mechaniczna budowa i montaż lokomotyw Ogólne prace ślusarskie Realizacja prac wg. dokumentacji technicznej Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne kierunkowe (ślusarz lub pokrewne) Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym Umiejętność czytania rysunków technicznych Zdolności manualne, umiejętność obsługi narzędzi Umiejętność pracy w zespole Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków Dyspozycyjność i gotowość do pracy za granicą Auto i prawo jazdy na wyjazd Oferujemy Stałe zatrudnienie, na pełen etat w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 22€/godz. brutto + 9,50€ diety do każdej przepracowanej godzinyDodatkowy bonus 100€ za przyjazd w wyznaczonym terminie Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę płatne przez pracownika Premie świąteczne i urlopowe Możliwość pobierania zaliczek po przepracowanym tygodniu 25 dni płatnego urlopu w pierwszym roku pracy Ubrania robocze i niezbędne narzędzia Pełne, niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne Wsparcie polskojęzycznego koordynatora podczas wyjazdu Zainteresowanych pracą prosimy o kontakt telefoniczny: od pn. - pt. w godzinach 8:00- 16:00 lub wysyłanie CV i dokumentów poprzez OLX

  • Opole, opolskie, Polska Centrum Usług Wspólnych w Opolu Pełny etat

    Praca w działach:Dział Księgowości: obsługa księgowa jednostek obsługiwanych (m.in. Dokonywanie ewidencji operacji gospodarczych, dekretowanie dokumentów, weryfikacja wydatków pod kątem zawartych umów i zgodności z planem finansowym, przygotowanie projektu planu finansowego, sporządzanie sprawozdań finansowych)Dział Kadr: obsługa kadrowa...

  • Opole, opolskie, Polska Opolskie Centrum Usługowe OMEGA Sp.J. A. Krasnopolski i spółka Pełny etat

    Nadzór nad pracownikami sprzątającymi obiekty komunalne we wspólnotach mieszkaniowych na terenie Opola.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniaśrednie zawodowe

  • SPRZĄTACZKA

    1 tydzień temu

    Opole, opolskie, Polska Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera w Opolu Pełny etat

    - sprzątanie pomieszczeń w Filharmonii Opolskiej,- sprzątanie ciągów komunikacyjnychInne wymagania Forma prawna prowadzonej działalności: Wojewódzkie Samorządowe Jednostki Organizacyjne; Od kandydata oczekujemy motywacji do pracy z ludźmi, umiejętności porozumiewania się i pracy zespołowej, Wynagrodzenie minimalne plus dodatek stażowyRodzaj...

  • Opole, opolskie, Polska Park Naukowo-Technologiczny w Opolu sp. z o.o. Pełny etat

    •Wprowadzanie dokumentów do programu Comarch ERP Optima i ich księgowanie•Księgowanie wyciągów bankowych•Wystawianie faktur•Kontrolowanie rozrachunków z nabywcami i dostawcami,•Rozliczanie podatku VAT•Sporządzanie sprawozdań do GUS•Prowadzenie ewidencji środków trwałych i ewidencji wyposażenia•Udział w przygotowaniu sprawozdań...