Praca Holandia

3 dni temu

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska OTTO Work Force Pełny etat

Nie wymagamy znajomości angielskiego - akceptowany język Polski

Stawka godzinowa: 14.74 EUR +8.33% Dodatek wakacyjny = 15.97 EUR

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Miejsce pracy Zaandam, Holandia

Hilton Foods to nowoczesna fabryka pakowania mięsa zlokalizowana w Zaandam. Korzystając z najnowszych technologii, setki opakowań mięsa są codziennie dystrybuowane do supermarketów.

Operator maszyn będzie odpowiedzialny za obsługę i dbanie o różne maszyny produkcyjne, upewniając się, że produkty spożywcze są wytwarzane wydajnie i bezpiecznie. Będziesz postępować zgodnie z ustalonymi procedurami i wytycznymi, aby obsługiwać maszyny, monitorować ich wydajność i dokonywać niezbędnych korekt, aby zapewnić ich prawidłowe działanie. Niezbędne jest zapewnienie, że wszystkie produkty spełniają standardy jakości i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa przy jednoczesnym utrzymaniu czystości i porządku w miejscu pracy. Ze względu na świeżość mięsa będziesz pracować w chłodniejszych warunkach.

Będziesz pracować na dwie zmiany: poranna zmiana trwa od 05:00/08:00 do 14:00/15:30, a wieczorna od 14:00/15:30 do 22:30/00:00, w zależności od produkcji. Za wieczory i niedziele przysługują dodatki.

Na stołówce można kupić smaczny ciepły posiłek, który podczas wieczornej zmiany otrzymuje się za darmo. Możliwość zdobycia kontraktu w Hilton. Środowisko pracy jest międzynarodowe, dynamiczne i przyjazne.

Obowiązki:

Ustawianie linii produkcyjnej Sprawdzanie jakości Uruchamianie, obsługa i regulacja maszyn Naprawianie drobnych usterek Rejestrowanie danych produkcyjnych w systemie Wymagania: Gotowość do pracy w chłodniejszym środowisku Chęć do pracy w systemie zmianowym Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu Oferujemy: Biuro OTTO w miejscu pracy, czynne codziennie Darmowe paczki z mięsem raz w tygodniu Darmowe WiFi Darmowy ciepły posiłek na zmianach popołudniowych Gry dostępne w stołówce Stołówka z możliwością samodzielnego przygotowywania posiłków (lodówka/ mikrofalówka) Stołówka z możliwością zakupu posiłków Zapewniona odzież robocza Dołącz do zespołu jako operator maszyn

  • Olsztyn, Polska OTTO Work Force Pełny etat

    Nie wymagamy znajomości angielskiego - akceptowany język Polski!Stawka godzinowa: 14.74 EUR +8.33% Dodatek wakacyjny = 15.97 EURRodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określonyMiejsce pracy Zaandam, HolandiaHilton Foods to nowoczesna fabryka pakowania mięsa zlokalizowana w Zaandam. Korzystając z najnowszych technologii, setki opakowań mięsa są...

  • Olsztyn, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Praca za granicą, bez języka, bez doświadczenia - pokażemy Ci na czym to polega.Kraj pracy: Niemcy 1600-2000 euro "na rękę" oraz Holandia 2000-2400 euro "na rękę"Mieszkanie i samochód służbowy - zorganizowany!Nie przegap okazji i aplikuj. To zajmie Ci tylko 5 sekund! Nie wymagamy CV.oferujemywypłata w euro: Niemcy 1600-2000 euro "na rękę" oraz...