Operator koparki wod-kan

Znalezione w: beBee jobs PL - 2 tygodni temu

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska STRABAG Pełny etat

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Operator koparki

Miejsce pracy:

województwo warmińsko-mazurskie

Zadania:

obsługa koparki przy pracach wodno-kanalizacyjnych Wymagania: doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora koparki ważne uprawnienia operatora koparki dyspozycyjność dobra organizacja pracy, fachowość, zaangażowanie w powierzone obowiązki preferowane miejsce zamieszkania: województwo warmińsko-mazurskie Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę terminowe wynagrodzenie (do 10 dnia każdego miesiąca) płatne nadgodziny premie uznaniowe pakiet usług medycznych, MultiSport, korzystne warunki ubezpieczenia grupowego niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą bezpłatne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe i dające dodatkowe uprawnienia posiłki profilaktyczne zakwaterowanie (w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania) Dodatkowe informacje:

Oferujemy umowę o pracę, szeroką ofertę szkoleń, prywatną opiekę medyczną oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Sp. z o.o. (ul. Parzniewska 10, Pruszków) w celu realizacji procesu rekrutacji".

Kontakt telefoniczny w godzinach:

Pn.-czw.: 7:30 – 16:30

Pt.: 7:30 – 12:30

  • Operator koparki wod-kan

    Znalezione w: beBee S PL - 2 tygodni temu

    Olsztyn, Polska STRABAG Pełny etat

    STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią...