Menedżer outsourcingu

1 miesiąc temu

Warszawa, Mazovia, Polska SWAG 42 Sp. z o.o. Pełny etat
Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Doświadczenie w pracy na produkcji szwalniczej na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy, własny transport.
  • Biegła znajomość języka polskiego.
Obowiązki
  • Współpraca z obecnymi kontrahentami.
  • Dokonywanie rezerwacji mocy przerobowych kontrahentów zgodnie z napływającymi zamówieniami.
  • Kompletowanie próbek i dokumentacji technicznej dla kontrahentów.
  • Wypełnianie żądań kierownika.
  • Praca z tabelami, raportami, harmonogramami produkcji.

  • Menedżer outsourcingu

    Warszawa, Polska SWAG 42 Sp. z o.o. Pełny etat

    Wymagania  Wykształcenie kierunkowe.  Doświadczenie w pracy na produkcji szwalniczej na podobnym stanowisku.  Prawo jazdy, własny transport. Biegła znajomość języka polskiego. Obowiązki Współpraca z obecnymi kontrahentami. Dokonywanie rezerwacji mocy przerobowych kontrahentów zgodnie z napływającymi zamówieniami. Kompletowanie próbek i...

  • Warszawa, mazowieckie, Polska Randstad Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Do naszego zespołu strategicznej sprzedaży usług rekrutacyjnych poszukujemy doświadczonego business development managera. Zapraszamy, jeśli dołączenie do mocno rozpoznawalnej marki oraz możliwość realnego wpływu na rozwój organizacji jest tym co poszukujesz.Rekrutacja jest do wewnętrznych struktur Randstad.oferujemyzatrudnienie w oparciu o...