Kierowca C+E

Znalezione w: beBee jobs PL - 3 tygodni temu

Szczecinek, West Pomerania, Polska Silva Sp. z o.o. Pełny etat
Oczekujemy:
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Mile widziane uprawnienia na HDS
Zakres zadań:
  • Przewóz surowca drzewnego na terenie zakładu w Szczecinku (hakowiec z kontenerem)
  • Po zdobyciu doświadczenia możliwość podjęcia pracy na trasach

  • Kierowca C+E

    Znalezione w: beBee S PL - 2 tygodni temu

    Szczecinek, Polska Silva Sp. z o.o. Pełny etat

    Oczekujemy: Prawo jazdy kat. C+E Gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym Mile widziane uprawnienia na HDS Zakres zadań: Przewóz surowca drzewnego na terenie zakładu w Szczecinku (hakowiec z kontenerem) Po zdobyciu doświadczenia możliwość podjęcia pracy na trasach

  • Kierowca CE

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 5 dni temu

    Szczecinek, zachodniopomorskie, zachodniopomorskie, Polska Silva Sp. z o.o. Pełny etat

    Możliwość podjęcia pracy w jednym z systemów: Krótkie trasy do 200 km w jedną stronę (codzienny powrót do domu, system 2 -zmianowy) Realizacja zleceń transportowych na terenie całej Polski (weekendy w domu) Oczekujemy: Prawo jazdy kategorii C+E Mile widziane uprawnienia na HDS Doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych ...

    Zakres zadań: Przewóz surowca drzewnego na terenie zakładu w Szczecinku (hakowiec z kontenerem) Po zdobyciu doświadczenia możliwość podjęcia pracy na trasach Oczekujemy: Prawo jazdy kat. C+E Gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym Mile widziane uprawnienia na HDS To oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę...