Recepcjonista/ka

1 miesiąc temu

Łódź, Łódź Voivodeship, Polska ISS Facility Services Pełny etat

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zakres obowiązków:

Obsługa telefoniczna recepcjiObsługa skrzynki pocztowej - korespondencja wewnętrzna i zewnętrznaProwadzenie rejestru wejść i wyjść gości, wydawanie identyfikatorów, oraz opieka nad gośćmiObserwacja wejścia do biura i reagowanie zgodnie z procedurą na wszelkie nieprawidłowościDbanie o porządek w miejscu pracyZarządzanie rezerwacjami salek konferencyjnych, biurek, miejsc parkingowychOrganizacja cateringu zewnętrznegoKoordynowanie zamówień zgodnie z zamówieniem dokonanym przez pracownikówWspółpraca z innymi działami w firmie (dział HR, współpraca z ochroną budynkową, dział IT)Prowadzenie rejestru kart. Wyrabianie, wydawanie, przyjmowanie i utylizacja kart.Przyjmowanie i wysyłanie poczty: Wpisywanie do rejestrów/ stemplowanie/ skanowanie do systemu/ przekazywanie do odbiorcówZamawianie kurierów: Przyjmowanie zgłoszeń, rejestrowanie ich w systemie i zamawianieOpieka nad print room: Uzupełnienie papieru/ zamawianie tonerów i papieru
Wymagania:Znajomość j. angielskiego na poziomie C1- WARUNEK KONIECZNYDoświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku korporacyjnymUmiejętność swobodnej obsługi komputera (a w tym MS Office, Excel)Łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji oraz pracy w grupie- duża dawka optymizmu :) Wysoka kultura osobista oraz wysokie umiejętności organizacyjneUmiejętność organizacji czasu oraz ustalania priorytetów
Oferujemy:Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00- 16:00Wdrożenie stanowiskoweStabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmiePrzyjazne i pomocne środowisko pracyZdobycie doświadczenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
Oferta skierowana również do Kandydatów i Kandydatek z niepełnosprawnościami. Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany/a wyłącznie na podstawie swoich kompetencji. Zachęcamy Cię do zamieszczenia w aplikacji informacji o ewentualnych oczekiwaniach dotyczących usprawnień, które ułatwią Ci przyjazd i udział w rozmowie.

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o przesłanie danych poprzez formularz.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

"Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 10, Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS , NIP Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały opublikowane na stronie w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed aplikowaniem na powyższe ogłoszenie".