Menadżer Działu Programistów

Znalezione w: beBee jobs PL - 2 tygodni temu

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Visimind Ltd Sp. z o.o. Pełny etat
Oczekiwania
  • Masz doświadczenie w zadaniach wskazanych w opisie stanowiska
  • Masz wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Wykazujesz się samodzielnością i odpowiedzialnością w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Posiadasz podstawową umiejętność prowadzenia projektów
  • Posługujesz się biegle narzędziami pakietu Microsoft Office
  • Wykazujesz inicjatywę w organizowaniu swoich zadań
  • Masz inicjatywę i pomysły, które chcesz wdrożyć od idei po produkt końcowy
  • Jesteś dociekliwy i masz energię do analizowania zagadnień systemowych
  • Podstawowa wiedza dotycząca procesu tworzenia oprogramowania
  • Znajomość języków skryptowych lub narzędzi automatyzujących pracę
  • Wykształcenie techniczne w stopniu wyższym
  • Umiejętności i doświadczenie w procesie prowadzenia i bieżącej pracy programowania
  • Znajomości programowania aplikacji WEB, w tym HTML, CSS i JavaScript
  • Praktycznej znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL
Opis stanowiska
  • Planowanie podziału pracy w zespole rozwoju oprogramowania
  • Tworzenie, wprowadzanie oraz testowanie nowych rozwiązań w zakresie oprogramowania
  • Dostosowywanie rozwiązań systemowych do potrzeb obecnych i przyszłych Klientów
  • Zarządzanie projektami
  • Bieżące wsparcie innych działów w korzystaniu z systemów istniejących w firmie
  • Dostarczanie oprogramowania zgodnie z podpisanymi z Klientami umowami
  • Koordynowanie procesu projektowania aplikacji webowych z uwzględnieniem szerokiej gamy czynników wpływających na doświadczenie użytkownika
  • Opracowywanie scenariuszy, diagramu przepływów, projektowanie interakcji i interfejsów
  • Prototypowanie, tworzenie mockupów
  • Testowanie funkcjonalności, użyteczności i optymalizacji oprogramowania
  • Współpraca z programistami przy projektowaniu oraz rozwoju aplikacji

  • Menadżer Działu Programistów

    Znalezione w: beBee S PL - 2 tygodni temu

    Olsztyn, Polska Visimind Ltd Sp. z o.o. Pełny etat

    Oczekiwania Masz doświadczenie w zadaniach wskazanych w opisie stanowiska Masz wyższe wykształcenie kierunkowe Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia Wykazujesz się samodzielnością i odpowiedzialnością w wykonywaniu powierzonych zadań Posiadasz podstawową umiejętność prowadzenia projektów Posługujesz się biegle...