Operator ładowarki

Znalezione w: beBee jobs PL - 2 tygodni temu

Szczecin, West Pomerania, Polska Silva Sp. z o.o. Pełny etat
Oczekujemy
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na ładowarkę kl. I
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane uprawnienia na żuraw samojezdny
Zadania na stanowisku
  • Obsługa ładowarki i rębaka
  • Załadunek surowca drzewnego
  • Dbanie o porządek na wyznaczonym terenie

  • Pracownik ogólnobudowlany

    Znalezione w: beBee jobs PL - 3 dni temu

    Szczecin, West Pomerania, Polska Kadry Serwis Pełny etat

    Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:Pracownik...

  • Operator ładowarki

    Znalezione w: beBee S PL - 2 tygodni temu

    Szczecin, Polska Silva Sp. z o.o. Pełny etat

    Oczekujemy Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Uprawnienia na ładowarkę kl. I Gotowości do pracy w systemie zmianowym Mile widziane uprawnienia na żuraw samojezdny Zadania na stanowisku Obsługa ładowarki i rębaka Załadunek surowca drzewnego Dbanie o porządek na wyznaczonym terenie

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 2 dni temu

    Szczecin, zachodniopomorskie, zachodniopomorskie, Polska Silva Sp. z o.o. Pełny etat

    Zadania na stanowisku Obsługa ładowarki i rębaka Załadunek surowca drzewnego Dbanie o porządek na wyznaczonym terenie Oczekujemy Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Uprawnienia na ładowarkę kl. I Gotowości do pracy w systemie zmianowym Mile widziane uprawnienia na żuraw samojezdny Oferujemy Stabilne warunki zatrudnienia - w tym umowę...

  • Pracownik Bitumiczny

    Znalezione w: Infopraca PL S2 - 2 dni temu

    Szczecin, Polska Budimex SA Pełny etat

    Miejsce pracy : Cała PolskaOpis stanowiska: Układanie masy zgodnie z projektem i specyfikacją techniczną oraz przyjętymi standardami, Różne prace związane z robotami bitumicznymi; Możliwość awansu oraz przekwalifikowania na operatora po zdobyciu doświadczenia. Wymagania: Pracowałeś przy układaniu nawierzchni asfaltowej? Znasz i przestrzegasz...