Pakowacz / Pakowaczka

Znalezione w: beBee jobs PL - 2 tygodni temu

Ostrów Mazowiecka, Mazovia, Polska ALPLA - Opakowania z Tworzyw Sztucznych, Spółka z o. o. Pełny etat
  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym (po 8h)
  • zdolności manualne
  • odpowiedzialność, sumienność.

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Pakowacz/Pakowaczka
Miejsce pracy: ul. Lubiejewska 63, Ostrów Mazowiecka
Rodzaj umowy -umowa zlecenie na 1 miesiąc
System pracy - czterobrygadowy (3 zmiany po 8h)

Zadania:

  • pakowanie wyrobów gotowych przy linii produkcyjnej,
  • właściwe oznaczenie opakowań,
  • sumiennie wykonywanie powierzonych obowiązków oraz przestrzeganie przepisów zakładu.

  • Pakowacz / Pakowaczka

    Znalezione w: beBee S PL - 2 tygodni temu

    Ostrów Mazowiecka, Polska ALPLA - Opakowania z Tworzyw Sztucznych, Spółka z o. o. Pełny etat

    dyspozycyjność od zaraz gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym (po 8h) zdolności manualne odpowiedzialność, sumienność. Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:...

  • Pakowacz/Pakowaczka - umowa zlecenie 1 miesiąc

    Ostrow Mazowiecka, Polska ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o. Pełny etat

    Zakres obowiązków pakowanie wyrobów gotowych przy linii produkcyjnej, obsługa owijarki palet, właściwe oznaczenie opakowań, sumiennie wykonywanie powierzonych obowiązków oraz przestrzeganie przepisów zakładu. Wymagania   dyspozycyjność od zaraz gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym (po 8h) zdolności...

    Znalezione w: Talent PL C2 - 3 tygodni temu

    Zakres obowiązków pakowanie wyrobów gotowych przy linii produkcyjnej, obsługa owijarki palet, właściwe oznaczenie opakowań, sumiennie wykonywanie powierzonych obowiązków oraz przestrzeganie przepisów zakładu. Wymagania dyspozycyjność od zaraz gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym (po 8h) zdolności...