magazynier

Znalezione w: beBee jobs PL - 2 tygodni temu

Kutno, Łódź Voivodeship, Polska Randstad Pełny etat

Stała praca na magazynie.

Nie wymagamy uprawnień

Dogodne zmiany lub 19-3 lub

Bezpłatny transport z Kutna, Krośniewic i Łęczycy.

Nie czekaj, aplikuj już dziś oferujemy

wynagrodzenie już od 25,25 zł/h/ brutto (30 zł/ godzinny nocne)

bezpłatny transport (z Kutna, Krośniewic, Łęczycy i Ozorkowa)

możliwość wybrania dogodnej zmiany , 19-02 lub ,

umowa o pracę,zadania

sortowanie paczek,

odbiór i nadawanie paczek,

prace magazynowe,oczekujemy

chęci do podjęcia zatrudnienia,

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

doświadczenie

0-6 miesięcy

  • Magazynier

    Znalezione w: GoWork PL S2 - 3 tygodni temu

    Kutno, Polska Fuji Seal Poland Sp. z o.o. Pełny etat

    Grupa Fuji Seal jest wiodącym dostawcą opakowań i maszyn dla szybko rozwijającego się rynku dóbr konsumpcyjnych, która została założona w Japonii w 1897 roku. Obecnie Grupa Fuji Seal jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Tokio, działa na skalę globalną prowadząc działalność produkcyjną w...