praca przy kwiatach szklarnia

4 tygodni temu

Ożarów Mazowiecki, Mazovia, Polska Niden Pełny etat

Opis

Opis

Niden poszukuje osób do wykonywania zleceń w szklarni przy kwiatach w Ożarowie Mazowieckim.

Zadania:

ścinanie czyszczenie pakowanie kompletacja zamówienia prace porządkowe Od kandydata oczekujemy: ukończonych 18 lat dyspozycyjności do wykonania zleceń w 10 godzinnym systemie pracy w terminie od do chęci oraz motywacji Oferujemy: umowę zlecenie stawkę godzinową 27,70 zł brutto możliwość podjęcia zleceń " od zaraz " zapewniamy darmowe zakwaterowanie szkolenia wdrożeniowe (nie wymagamy doświadczenia) Oferta dotyczy pracy tymczasowej. nr. rej. agencji 12950 Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Niden Service Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Traugutta 46/48, nr rej Agencji Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres