Fabryka Formy

Znalezione w: beBee jobs PL - 3 tygodni temu

Gorzów Wielkopolski, Lubusz, Polska Benefit Systems Oddział Fitness Pełny etat

ZAMIEŃ PASJĘ W PRACĘ I RÓB W ŻYCIU TO, CO KOCHASZ

W relacjach z innymi ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie, a sport to Twoja pasja? Mamy dla Ciebie świetną propozycję Dołącz do naszego energicznego zespołu i poczuj niezwykłą atmosferę panującą w klubach fitness :)

SIEĆ: FABRYKA FORMY

LOKALIZACJA: Gorzów Wlkp.

LICZBA GODZIN: ok. 100 godzin pracy w miesiącu

TWOJE CODZIENNE ZADANIA:

budowanie super atmosfery w klubie w stylu "czuj się jak u siebie" ;) obsługiwanie klientów korzystających z siłowni odpowiadanie na zapytania klubowicz bezpośrednio, mailowo i telefonicznie przedstawianie oferty klubu i sprzedaż karnetów dbanie o wizerunek całego klubu ODNAJDZIESZ SIĘ U NAS JEŚLI: doskonale czujesz się w ciągłym kontakcie z ludźmi i uwielbiasz pracować w zespole potrafisz organizować sobie pracę w swobodnym środowisku a odpowiedzialność i samodzielność idą z Tobą w parze w weekendy nie robisz sobie przerwy od ćwiczeń ;) komputer nie jest Ci obcym narzędziem masz już doświadczenie związane z obsługą klienta, ale nie jest to warunek konieczny OFERUJEMY: rozwój w największej firmie branży fitness elastyczny grafik godzin dopasowany do Ciebie świetną atmosferę i niecodzienny klimat pracy możliwość korzystania z oferty klubu na preferencyjnych warunkach