Magazynier - 1 zmiana

2 miesięcy temu

BielskoBiala, Silesia, Polska Adecco Poland Sp. z o.o. Pełny etat
Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazyniera - praca na 1 zmianę

Zakres obowiązków:

• Konfekcjonowanie odzieży BHP i środków ochrony indywidualnej

• Etykietowanie i drukowanie etykiet

• Przygotowanie towaru pod wysyłkę

• Sortowanie rękawic

• Obsługa wewnętrznego systemu informatycznego

• Obsługa przyjęć i wydań towarów

• Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:

• Sprawność manualna

• Dobra organizacja pracy

• Dyspozycyjność do pracy w trybie 1 zmiany

• Szybkość uczenia się

• Motywacja i zaangażowanie

• Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez klienta

• Atrakcyjne wynagrodzenie od 5000 zł brutto

• Pracę w godzinach 7-15 lub 9-17

• Pracę w przyjaznym zespole

• Możliwość rozwoju zawodowego
Jeśli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie CV
  • Magazynier

    4 tygodni temu

    Bielsko-Biała, Polska Hrappka.pl Pełny etat

    Magazynier#1240606 praca na magazynie wysokiego składowaniakompletacja wysyłek za pomocą terminali radiowychrozładunek i załadunek towarówkontrola stanów magazynowegoprowadzenie dokumentacji magazynowej oraz przestrzeganie procedur magazynowychdbałość o utrzymanie porządku w miejscu pracyobsługa wózków widłowych...

  • Serwisant

    Bielsko-Biala, Polska HR SIGMA Sp. z o.o. Pełny etat

    HR SIGMA poszukuje dla swojego klienta Serwisanta Serwisant Numer referencyjny: SER/LR/07/2024 Miejsce pracy: ...

  • Serwisant

    Bielsko-Biała, Polska HR SIGMA Pełny etat

    Zakres czynności: Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych w zakładzie oraz u klienta Przeprowadzanie weryfikacji określających zakres remontu Wymagania Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe Doświadczenie 3 lata na stanowisku mechanika Posiadanie wiedzy i praktyki z zakresu mechaniki oraz podstaw elektryki Znajomość rysunku...