Sprzedawca w Salonie KAZAR

Znalezione w: beBee jobs PL - 2 tygodni temu

Warszawa, Mazovia, Polska Kazar Group Sp. z o.o. Pełny etat

SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, DOSKONAŁOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I PASJA to wartości, które są Ci bliskie?

Już teraz zacznij swoją karierę w branży modowej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami Od ponad 30 lat budujemy firmę, w której butach chodzą już miliony Polaków. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce oraz na Węgrzech.

Do naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca w Salonie Kazar

Lokalizacja: Factory Annopol

Twój zakres obowiązków:

Profesjonalna obsługa klienta w oparciu o najwyższe standardy Utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie Przyjmowanie dostaw oraz przygotowywanie wysyłek produktów między salonami Branie udziału w inwentaryzacjach salonu Dbanie o estetyczny wygląd salonu Dbanie o ekspozycję produktów we współpracy z Działem VM Nasze wymagania: Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy Pierwsze doświadczenie w sprzedaży (mile widziane) Wysoki poziom kultury osobistej, entuzjazm, zaangażowanie Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Umiejętność pracy w grupie Chęć rozwoju swoich umiejętności w branży modowej To oferujemy: Umowa o pracę / Umowa zlecenie na okresie próbnym System premiowy zależny od wyników jakościowych i ilościowych salonu oraz indywidualnych Premia frekwencyjna do 300 zł Karta lunchowa do 250 zł * Prywatna opieka medyczna Ubezpieczenie na życie Karta sportowa Multisport Plus Zniżki na produkty marki Kazar Program Kafeteryjny Dodatkowe świadczenia socjalne Budżet spożywczy na sklep Realna ścieżka kariery / Szkolenia Służbowa odzież i obuwie Elastyczny czas pracy Spotkania integracyjne Praca w Zespole wyjątkowych ludzi, którzy kochają to co robią
  • Sprzedawca w Salonie KAZAR

    Znalezione w: beBee S PL - 4 tygodni temu

    Warszawa, Polska Kazar Group Sp. z o.o. Pełny etat

    SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, DOSKONAŁOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I PASJA to wartości, które są Ci bliskie?Już teraz zacznij swoją karierę w branży modowej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami! Od ponad 30 lat budujemy firmę, w której butach chodzą już miliony Polaków. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach...

    Znalezione w: beBee S PL - 3 tygodni temu

  • Warszawa -Sprzedawca/Doradca w Salonie Vistula

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 7 dni temu

    Warszawa, mazowieckie, Polska VRG S.A. Pełny etat

    VRG SA ( Vistula Retail Group) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami, takimi...