Brand Master

Znalezione w: beBee jobs PL - 7 dni temu

Sosnowiec, Silesia, Polska OEX Cursor S.A. Pełny etat

Szukasz dobrze płatnej pracy? Świetnie trafiłeś/aś

Dołącz do naszego zespołu jako Brand Master i zdobądź doświadczenie w sprzedaży.

Miejsce pracy: Sosnowiec - sklepy detaliczne, lokalne eventy

Zadania na stanowisku:

sprzedaż produktów w wyznaczonych przez koordynatora projektu punktach na terenie miasta budowanie profesjonalnego wizerunku marki na rynku aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach (podgrzewacze tytoniu, e-papierosy, saszetki nikotynowe) Poszukujemy osób, które: są dyspozycyjne minimum 15 akcji w miesiącu po 5h (w tym weekendy) nie boją się nowych wyzwań oraz doświadczeń są uśmiechnięte, energiczne i łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi są pełnoletnie Mile widziane: doświadczenie w sprzedaży prawo jazdy kat. B Oferujemy: wynagrodzenie - 29-50 zł brutto/h dodatkowe wynagrodzenie za pracę w soboty - 5 zł brutto/hatrakcyjne bonusy uzależnione od wyników sprzedażowych zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie elastyczne godziny pracy w ramach ustalonego harmonogramu tak abyś mógł/mogła znaleźć czas na swoje inne zajęcia i obowiązki profesjonalne szkolenie w zakresie prezentowanego produktu – wszystkiego Cię nauczymy możliwość skorzystania z karty MultiSport bardzo miłą atmosferę pracy oraz możliwości awansu w strukturach firmy stałą opiekę i wsparcie koordynatora projektu CO ZROBIĆ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI? Niewiele – wypełnij nasz formularz rekrutacyjny, który umożliwi nam kontakt z Tobą :)
  • Brand Master

    Znalezione w: beBee S PL - 2 tygodni temu

    Sosnowiec, Polska OEX Cursor S.A. W niepełnym wymiarze godzin

    Szukasz dobrze płatnej pracy? Świetnie trafiłeś/aś!Dołącz do naszego zespołu jako Brand Master i zdobądź doświadczenie w sprzedaży.Miejsce pracy: Sosnowiec - sklepy detaliczne, lokalne eventyZadania na stanowisku:sprzedaż produktów w wyznaczonych przez koordynatora projektu punktach na terenie miastabudowanie profesjonalnego wizerunku marki na...

    Znalezione w: beBee S PL - 3 tygodni temu