Szlifierz na lakiernię

1 miesiąc temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska Fortaco Sp. z .o.o Pełny etat

Obecnie prowadzimy rekrutację we Wrocławiu, Polska

Szlifierz na lakierni

Do naszego zakładu produkcyjnego we Wrocławiu, poszukujemy Szlifierza na lakiernię. Oferujemy ciekawe wyzwania w multikulturowym i międzynarodowym środowisku, a także możliwości rozwoju zawodowego przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego.

Zadania i odpowiedzialności

Twój zakres odpowiedzialności obejmuje następujące zadania:

· Wykańczanie i oklejanie ram po malowaniu

· Przygotowanie ram do malowania zgodnie z instrukcjami lub rysunkiem technicznym (wyprawki itp).

· Realizowanie celów zespołu

· Zaangażowanie w poszerzanie kompetencji w ramach stanowiska

· Szlifowanie i szpachlowanie konstrukcji przed finalnym malowaniem

· Duże poczucie estetyki, dokładność i precyzja

Co pozwoli na skuteczne wykonywanie powyższych obowiązków? Według nas będzie to:

· min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub w branży budowlanej w wykończeniówce,

· znajomość rysunku technicznego – mile widziana,

· mile widziane uprawnienia IIS,

· gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

· chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Fortaco oferuje

W Fortaco pracujemy w środowisku międzynarodowym z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, a nasze benefity to:

· Stabilne warunki zatrudnienia – oczywiście umowa o pracę, premie, dodatki

· Zdrowa i naprawdę przyjazna atmosfera pracy

· Dofinansowanie do posiłków 10 zł/dziennie SmartLunch

· Bezpłatna opieka medyczna w PZU

· Dodatkowa, dofinansowana opieka medyczna w PZU lub Luxmed

· Ubezpieczenia grupowe w PZU

· Dofinansowanie programu Multisport

· Wczasy pod gruszą, premie świąteczne

· Inne świadczenia z ZFŚS

· Paczki np. świąteczne, na Dzień Dziecka

· Program rekomendacji pracowników (nagroda od 1 000 zł za polecenie pracownika do pracy)

· Imprezy firmowe: Piknik Rodzinny, Obiad Świąteczny

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji

Poczekaj na kontakt od nas, ale zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. Jeżeli jednak chcesz uzyskać więcej informacji, to skontaktuj się z nami.

Termin nadsyłania aplikacji

Wyślij swoją aplikację jak najszybciej, bo już wkrótce planujemy rozmowy z kandydatami oraz rozpoczęcie procesu zatrudnienia.

Wyślij swoją aplikację wraz z oczekiwaniami finansowymi poprzez naszą stronę Fortaco:

Fortaco Group Fortaco jest wiodącym partnerem dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i w przemyśle morskim. Oferujemy nowoczesne rozwiązania, kabiny pojazdowe, montaż pojazdów oraz produkcję i obróbkę stali.

Fortaco Group ma w Europie liczne centra operacyjne i technologiczne, które wspierają naszych międzynarodowych Klientów. Nasze fabryki znajdują się w Estonii, Finlandii, na Węgrzech, w Polsce i na Słowacji. Zatrudniamy obecnie 2100 osób.