Asystent Managera Restauracji

Znalezione w: beBee jobs PL - 1 tydzień temu

Zielona Góra, Lubusz, Polska Pasibus Pełny etat

Jako Asystent Managera Restauracji Pasibus, będziesz skupiać się na efektywnym szkoleniu nowych członków zespołu. Ponadto, dużą część swojego czasu poświęcisz na systematyczne raportowanie wyników oraz dbanie o atmosferę w lokalu. Dobra współpraca z Managerem będzie kluczowa ze względu na podziału bieżących obowiązków.

Twój zakres obowiązków

Wsparcie Managera restauracji, efektywne szkolenie nowych pracowników, raportowanie wyników oraz dbanie o dobrą atmosferę w ekipie, ocena wydajności zespołu, w tym motywowanie i nagradzanie, bliska współpraca z innymi działami firmy. Nasze wymagania Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym, wysoki poziom poczucia odpowiedzialności za zespół, doświadczenie w pracy opartej na wskaźnikach, umiejętność identyfikacji ryzyka i skuteczne radzenie sobie z problemami. To oferujemy Legendarną atmosferę Pasika, szkolenia przygotowujące do pracy oraz podnoszące umiejętności, premie kwartalne i pakiet bonusów, jasne i przejrzyste informacje dotyczące wynagrodzenia: na czas szkolenia trwającego trzy miesiące w oparciu o umowę zlecenia, po tym okresie umowa o pracę z wynagrodzeniem w przedziale 53*******300.00 brutto.
  • Asystent Managera Restauracji Pasibus, Focus Zielona Góra

    Znalezione w: beBee S PL - 3 tygodni temu

    Zielona Góra, Polska Pasibus Pełny etat

    Jako Asystent Managera Restauracji Pasibus, będziesz skupiać się na efektywnym szkoleniu nowych członków zespołu. Ponadto, dużą część swojego czasu poświęcisz na systematyczne raportowanie wyników oraz dbanie o atmosferę w lokalu. Dobra współpraca z Managerem będzie kluczowa ze względu na podziału bieżących obowiązków. Twój zakres...

  • Specjalista/ka ds. rekrutacji i administracji HR

    Znalezione w: Talent PL C2 - 2 tygodni temu

    Jelenia Góra, Polska Platinum Mountain Hotel & SPA Pełny etat

    O nasPlatinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i Platinum Adults, obiekt dedykowany dla gości dorosłych 12+. Resort dysponuje blisko 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami...