Inżynier procesiu i Utrzymania Ruchu

3 tygodni temu

Włocławek, Kujawsko-Pomorskie, Polska Randstad Pełny etat

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Procesu i Utrzymania Ruchu do dołączenia do zespołu w oddziale we Włocławku.

Szukamy kandydatów z umiejętnością rozwiązywania problemów, umiejętnościami analitycznymi oraz zdolnością do pracy w dynamicznym środowisku.oferujemy

atrakcyjne warunki zatrudnieniamożliwość rozwoju zawodowegopracę w międzynarodowym środowisku i dynamicznym zespoledługotrwałą perspektywę współpracyzadaniaoptymalizacja procesów produkcyjnych dla maksymalizacji efektywności i redukcji kosztównadzór nad przeglądami maszyn i systemów w celu zapewnienia ciągłej operacyjności.implementacja nowych technologii i prowadzenie projektów inżynieryjnych.zarządzanie zespołem oczekujemywykształcenie wyższe techniczneminimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowiskubiegła znajomość języka angielskiego na poziomie B2znajomość narzędzi i systemów zarządzania produkcjąmile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia
doświadczenie 6-12 miesięcy

  • Włocławek, Kujawsko-Pomorskie, Polska KB Sp. z o.o. Pełny etat

    Twój zakres obowiązków:Realizacja przyjętego budżetu miesięcznego/rocznego;Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zleceń produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości stanów magazynowych;Kierowanie podległym zespołem pracowniczym, zarządzanie zespołem, wyznaczanie priorytetów,Optymalizacja produkcji pod kątem wydajności ciągów...

  • Włocławek, Płock, Brześć Kujawski, Toruń, Aleksandrów Kujawski, Lipno, Polska Trenkwalder Pełny etat

    Zakres obowiązków: codzienny przegląd instalacji oraz kontrolę nad pracą urządzeń w celu wykrycia niepoprawnej pracy, uszkodzeń, wycieków, wykonywanie napraw i remontów, sprawdzanie urządzeń AKPIA, wykonywanie prac zleconych przez nadzór w zakresie utrzymania ruchu i konserwacji. Wymagania: wykształcenia co najmniej zawodowego w kierunku:...

  • Włocławek, Polska KB Sp. z o.o. Pełny etat

    Twój zakres obowiązków: Realizacja przyjętego budżetu miesięcznego/rocznego; Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zleceń produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości stanów magazynowych; Kierowanie podległym zespołem pracowniczym, zarządzanie zespołem, wyznaczanie priorytetów, Optymalizacja produkcji pod kątem wydajności...