Kierowca / Dostawca towaru kat. B

Znalezione w: beBee jobs PL - 1 tydzień temu

Targówek, Mazovia, Polska AMIGO-HURT Sp. z o.o. Pełny etat
Nasze wymagania:
  • czynne prawo jazdy kategorii B oraz "Karta Kierowcy",
  • aktualne uprawnienia i badania, a także ukończony kurs na przewóz rzeczy,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnego czasu pracy,
  • bardzo dobra organizacja pracy, uczciwość, odpowiedzialność oraz rzetelność,
  • wysoka kultura osobista,
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej wyrobienia,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Twój zakres obowiązków:
  • przewóz i dostarczanie towarów do Klienta,
  • rozładunek towarów,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,
  • dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów,
  • odpowiedzialność za utrzymanie powierzonego pojazdu we właściwym stanie technicznym,
  • obsługa mobilnych aplikacji związanych z realizacją dostaw.

  • Kierowca / Dostawca towaru kat. B

    Znalezione w: beBee S PL - 1 tydzień temu

    Warszawa-Targówek, Polska AMIGO-HURT Sp. z o.o. Pełny etat

    Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kategorii B oraz „Karta Kierowcy”, aktualne uprawnienia i badania, a także ukończony kurs na przewóz rzeczy, gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnego czasu pracy, bardzo dobra organizacja pracy, uczciwość, odpowiedzialność oraz rzetelność, wysoka kultura osobista, aktualna książeczka zdrowia...

  • Serwisant Działu Reklamacji

    Znalezione w: beBee S PL - 3 tygodni temu

    Warszawa-Targówek, Polska AGATA Spółka Akcyjna Pełny etat

    Od kandydatów oczekujemy: Umiejętności z zakresu prostego montażu i napraw mebli; Prawo jazdy kat. B., - dyspozycyjności do częstych wyjazdów do klientów; Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych; Mile widziane doświadczenie w branży meblowej. Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Dokonywanie oględzin, wymiany...