Młodszy Księgowy

Znalezione w: beBee jobs PL - 6 dni temu

Białystok, Podlasie, Polska Praca Sp. z o.o. Pełny etat
Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie ekonomiczne, mile widziane wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków
  • Znajomość języka angielskiego jako dodatkowy atut
Zadania:
  • Prowadzenie bieżących operacji księgowych
  • Księgowanie dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych;
  • Weryfikowanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Wyjaśnianie niezgodności w rozliczeniach księgowych;
  • Przygotowywanie danych i raportów na potrzeby przełożonego i Zarządu
  • Udział w zamknięciu miesiąca i roku

  • Młodszy Księgowy

    Znalezione w: beBee S PL - 1 tydzień temu

    Białystok, Polska Praca.pl Sp. z o.o. Pełny etat

    Wymagania: Wykształcenie co najmniej średnie ekonomiczne, mile widziane wyższe kierunkowe Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel Umiejętność analitycznego myślenia Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków Znajomość języka...

  • MŁODSZY KSIĘGOWY/A

    Znalezione w: Hitpraca PL S2 - 4 dni temu

    Białystok, Polska METPO Serwis Paweł Popławski Pełny etat

    - ewidencja zakupów- ewidencja sprzedaży-księga przychodów i rozchodówPoczątkowo praca na umowę - zlecenie do 1 miesiąca, następnie zatrudnienie na umowe o pracęInne wymaganiamin. 1 rok doświadczenia w dzile księgowościznajomość polskich regulacji prawnychRodzaj zatrudnieniaUmowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługZmianowoscnie...