Poszukujemy stażystów

1 miesiąc temu

Warszawa, Mazovia, Polska Marsh Pełny etat

Marsh European Business Support Centre w Warszawie

Możliwości. Słowo, które często słyszy się w kręgach ubezpieczeniowych oraz w obszarze zarządzania ryzykiem, ale w Marsh to znacznie więcej niż pusta mantra – to coś, czym wiodący na świecie broker ubezpieczeniowy i doradca do spraw zarządzania ryzykiem żyje i oddycha od ponad 150 lat.

European Business Support Center (EBSC) to wielokrotnie nagradzane centrum wsparcia biznesu zapewniające najwyższej jakości, kompleksowe usługi setkom zespołów Marsh i ich klientom w całej Europie. Wychodzimy poza wsparcie operacyjne i współpracujemy z naszymi kolegami w strukturach Marsh w celu usprawnienia ich procesów biznesowych i dostarczania wartości poprzez:

  • Wykorzystanie nowych technologii
  • Oferowanie wielojęzycznego wsparcia
  • Napędzanie transformacji biznesowej

Aktualnie tworzymy zróżnicowany zespół ponad 500 pracowników reprezentujących 24 różnych narodowości. EBSC tworzą pasjonaci języków - łącznie mówimy w 29 językach Dbamy o naszych pracowników ponieważ wiemy, że przyjazna, wspierająca i integrująca atmosfera pracy jest kluczem do sukcesu. W naszej codziennej pracy dążymy do wydajności, wysokiej jakości i doskonałych wyników.

Nasze plany na przyszłość są ambitne. Planujemy rozwijać się w szybkim tempie i podwoić rozmiar naszego centrum w ciągu najbliższych kilku lat. Wiele osób zapewne nigdy nie sądziłoby, że usłyszy następujące zdanie: to ekscytujący czas, aby pracować teraz w ubezpieczeniach.

Zachęcamy do obejrzenia filmu przedstawiającego czym się zajmujemy:

Sprawdź nasze media społecznościowe, aby mieć dostęp do najnowszych informacji na temat naszej organizacji:

Grupa Marsh McLennan:

Marsh Poland na LinkedIn:

Dołącz do naszego wyjątkowego programu stażowego Career Starter Program stworzonego wyłącznie z myślą o studentach i absolwentach pragnących rozpocząć swoją karierę zawodową. W EBSC ​​zapewnimy niezbędne szkolenia, abyś zrozumiał wszystkie istotne procesy i praktyki ubezpieczeniowe, poczuł się komfortowo przy korzystaniu z wymaganych narzędzi i standardów oraz abyś mógł rozwijać swoje umiejętności, kompetencje i wiedzę. Przez cały czteromiesięczny program będziesz pracować w międzynarodowym zespole i będziesz odpowiedzialny za szereg zadań operacyjnych - zawsze przy wsparciu i pod okiem doświadczonego lidera i przyjaznych kolegów z zespołu.

JAKIE BĘDĄ TWOJE CODZIENNE ZADANIA:

  • wsparcie szeregu procesów z cyklu życia polisy ubezpieczeniowej– może to obejmować:
  • upewnienie się, że wszystkie dane klienta są poprawnie rejestrowane w naszych systemach
  • przygotowywanie dokumentów dla naszych klientów i współpracowników
  • sprawdzanie polityk i umów w celu upewnienia się, że są poprawne
  • tworzenie faktur i zapewnienie klientom odpowiednich informacji do dokonywania płatności
  • zbieranie informacji o roszczeniach naszych klientów
  • kontaktowanie się i wspieranie współpracowników i klientów zlokalizowanych w całej Europie (głównie za pośrednictwem e-maili)
  • udział w spotkaniach zespołu, wydarzeniach i szkoleniach
  • udział w projekcie stażowym, jeśli zdecydujesz się pracować co najmniej 30 godzin w tygodniu. Dzięki temu będziesz mieć możliwość rozwijania swoich umiejętności w wybranym przez siebie obszarze (do wyboru 6 ścieżek)

SZCZEGÓŁY STAŻU:

  • Program Career Starter odbędzie się w trzech oddzielnych terminach. Możesz wybrać, kiedy wolisz rozpocząć swoją stażową przygodę:
    • 1 października - 31 stycznia
    • 14 października - 10 lutego
    • 4 listopada - 28 lutego
  • Zatrudnienie na co najmniej 20 godzin (lub więcej) tygodniowo, co zapewnia Ci elastyczność
  • Godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb
  • Hybrydowy tryb pracy lub praca zdalna (tryb hybrydowy dla osób mieszkających w Warszawie)
  • Dedykowane szkolenia wdrożeniowe i z zakresu ubezpieczeń

KORZYŚCI:

  • W pełni płatny 4-miesięczny program
  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie – wybór zostawiamy Tobie
  • Pakiet benefitów w przypadku wyboru umowy o pracę
  • Wsparcie Buddiego i wspierające zespoły międzynarodowe
  • Niezapomniana atmosfera
  • Możliwość zatrudnienia po ukończeniu stażu

ŚCIEŻKI ROZWOJU

  • 6 ścieżki rozwoju kariery do wyboru: Analiza danych, Szutczna Inteligencja, Employer Branding i Rekrutacja, Learning & Development, CSR oraz Research w rynku ubezpieczeniowym.
  • Szeroki wybór szkoleń w oparciu o wybraną ścieżkę
  • Udział w projekcie biznesowym zgodnym z wybraną ścieżką
  • 80% czasu stażu poświęcasz na pracę - 20% na ścieżkę rozwoju
  • Certyfikat ukończenia stażu

JESTEŚ KIMŚ KOGO SZUKAMY, JEŚLI:

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie minimum B2 oraz znasz drugi język obcy (holenderski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański lub szwedzki)
  • jesteś studentem lub absolwentem i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe lub zmienić ścieżkę kariery
  • chcesz pracować w dużej, międzynarodowej firmie z oddziałami na całym świecie
  • posiadasz solidną wiedzę na temat pakietu MS Office
  • zwracasz uwagę na szczegóły i masz umiejętności analityczne
  • Umiesz organizować swoją pracę i szybko się uczysz
  • lubisz pracować w zróżnicowanych zespołach

Czy wiesz, że program Career Starter jest bardzo ceniony przez stażystów z poprzednich edycji? 100% uczestników poleciłoby ten Program znajomym

Przeczytaj poniżej opinie Stażystów z poprzednich edycji naszego Programu i sprawdź, co najbardziej podobało im się w tym doświadczeniu:

"Cały staż był dla mnie świetną lekcją. Wiele się nauczyłem o komunikacji, środowisku korporacyjnym i wielu innych aspektach pracy. To był dla mnie świetny czas."

"Nie wszystkie wielkie korporacje są takie same, EBSC ma swój niepowtarzalny, pozytywny klimat"

MOŻESZ APLIKOWAĆ DO: 15 września

Marsh McLennan (NYSE: MMC) is the world's leading professional services firm in the areas of risk, strategy and people. The Company's 76,000 colleagues advise clients in 130 countries. With annual revenue over $17 billion, Marsh McLennan helps clients navigate an increasingly dynamic and complex environment through four market-leading businesses. Marsh advises individual and commercial clients of all sizes on insurance broking and innovative risk management solutions. Guy Carpenter develops advanced risk, reinsurance and capital strategies that help clients grow profitably and pursue emerging opportunities. Mercer delivers advice and technology-driven solutions that help organizations redefine the world of work, reshape retirement and investment outcomes, and unlock health and wellbeing for a changing workforce. Oliver Wyman serves as a critical strategic, economic and brand advisor to private sector and governmental clients. For more information, visit , follow us on LinkedIn and Twitter or subscribe to BRINK.

Marsh McLennan is committed to embracing a diverse, inclusive and flexible work environment. We aim to attract and retain the best people regardless of their sex/gender, marital or parental status, ethnic origin, nationality, age, background, disability, sexual orientation, gender identity or any other characteristic protected by applicable law.

  • Warszawa, Mazovia, Polska Randstad Pełny etat

    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby chętnej do rozwoju w dziale marketingu. Osoba na stażu w zespole pricingu będzie wspierała analizę danych, tworzenie prognoz czy raportów.Jeśli jesteś studentem/studentką lub absolwentem/absolwentką ścisłych kierunków studiów m.in.: matematyka, rachunkowość, analiza biznesowa, informatyka...

  • Poszukujemy stażystów

    3 tygodni temu

    Warszawa, Polska PL008 MMC Group Services Sp. z.o.o. Pełny etat

    Description: Marsh European Business Support Centre w Warszawie Możliwości. Słowo, które często słyszy się w kręgach ubezpieczeniowych oraz w obszarze zarządzania ryzykiem, ale w Marsh to znacznie więcej niż pusta mantra – to coś, czym wiodący na świecie broker ubezpieczeniowy i doradca do spraw zarządzania ryzykiem żyje i oddycha...