Monter Sieci

2 miesięcy temu

Strzelce Opolskie, Opole Voivodeship, Polska Polska Spółka Gazownictwa Pełny etat

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7,5 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11,5 tys. pracowników.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Monter Sieci

Nr procesu: 460/366/OPO/2024

Miejsce zatrudnienia: Strzelce Opolskie

Jakie będą Twoje zadania?

udział w pracach związanych z budową, przebudową, naprawą oraz usuwaniem awarii sieci gazowych kontrola stanu technicznego sieci gazowych obsługa urządzeń technicznych stacji gazowych w tym reduktorów i nawanialni gazu m.in. uzupełnianie poziomu THT oględziny i utrzymanie pasów eksploatacyjnych gazociągów oraz terenu stacji gazowych uzupełnianie dokumentacji technicznej oraz rejestrowanie w udostępnionej aplikacji w/w działań Co jest dla nas ważne? wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze infrastruktury sieciowej​ prawo jazdy kat. B (mile widziane B+E, C+E) aktualne świadectwo kwalifikacyjne grupa 1E, 3E​ lub gotowość do jego uzyskania gotowość do pracy zmianowej umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność w działaniu, dbałość o powierzony sprzęt mile widziane: zezwolenie do kierowania pojazdem uprzywilejowanym kat. B uprawnienia do kierowania ruchem drogowym świadectwo kwalifikacyjne w zakresie dozoru grupy 3​ Przyłącz się do nas, jeśli jest dla Ciebie ważne:stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce Zajęliśmy 7 miejsce w badaniu marki pracodawcy Randstad Employer Brand Research 2022.premia miesięczna i kwartalna

dodatkowe świadczenia w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, posiłki profilaktyczne w formie bonów żywieniowych możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych, poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz naukę w Technikum Gazowniczym/na studiach wyższych i podyplomowychbezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi, zapewnienie odzieży roboczejdodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. "Barbórka")

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia r.