Aktualne oferty pracy związane z Spawacz - Siedlce, Mazovia - Valmont Polska Sp. z o.o.

  • ŚLUSARZ/SPAWACZ

    1 tydzień temu

    Siedlce, Polska Witold Bogusz JOWIMEX Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pełny etat

    Cięcie, wiercenie, montaż elementów metalowych. Praca w systemie 2 - zmianowym w godzinach: 06.00-14.00 i 14.00-22.00.Inne wymaganiamile widziane doświadczenie zawodowe (min. 1 rok doświadczenia związanego z ww. stanowiskiem). Chęć do pracy i umiejętność spawania - nie są wymagane uprawnienia.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas...

Spawacz

4 miesięcy temu

Siedlce, Mazovia, Polska Valmont Polska Sp. z o.o. Pełny etat
Wymagania
  • Umiejętność spawania (MAG 135) oraz aktualne certyfikaty spawalnicze - mile widziany II stopień
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi: miarą zwijaną, suwmiarką, spoinomierzem
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Uprawnienia II S do obsługi suwnicy z poziomu "0" – mile widziane
Opis stanowiska
  • montaż i spawanie konstrukcji stalowych
  • prace ślusarskie: cięcie, szlifowanie, wiercenie
  • kontrola jakości w oparciu o rysunek techniczny